• Головна
  • Рятувальники Житомирщини дезінфікують об’єкти, аби попередити розповсюдження COVID-19
16:30, 5 червня 2020 р.
Надійне джерело

Рятувальники Житомирщини дезінфікують об’єкти, аби попередити розповсюдження COVID-19

Рятувальники Житомирщини дезінфікують об’єкти, аби попередити розповсюдження COVID-19

На Житомирщині новий стрибок захворювань на COVID-19. Упродовж двох останніх діб в області зафіксовано 85 підтверджених випадків. Незважаючи на послаблення карантинурятувальники Житомирщини не припиняють заходи, спрямовані на попередження розповсюдження коронавірусу.

Зокрема, у Брусилові рятувальники провели дезінфекцію приміщень місцевої лікарні. Напередодні там певний час лікувався чоловік, у якого тепер підтверджено коронавірусну інфекцію. Коростишівські бійці ДСНС двічі упродовж доби виїжджали для виконання подібних робіт: обробили автомобіль «швидкої» допомоги, яким було доставлено хворого на Covid-19 та продезінфікували будівлю колишнього готелю.

Для дезінфекції використовується спеціальний хлоровмісний розчин, який є безпечним для людей і тварин, але вбиває цілу низку вірусних та бактеріальних інфекцій. Подібні заходи на території області триватимуть і надалі.

Враховуючи новий стрибок захворювань, застерігаємо вас: задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення дотримуйтесь карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставтеся до власної безпеки, не нехтуючи застереженнями. Залишайтеся вдома.

У ДСНС України в Житомирській області

#дснс #рятувальники #дезінфекція #житомирщина #житомирська #область #об’єкти
Оголошення
live comments feed...