• Головна
  • У Житомирській міській ОТГ не будуть послаблювати протиепідемічні заходи
09:00, 7 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирській міській ОТГ не будуть послаблювати протиепідемічні заходи

У Житомирській міській ОТГ не будуть послаблювати протиепідемічні заходи

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Виходячи з результатів оцінки поточної епідемічної ситуації в області показники наступні:

  • інцедентність – 13,25;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я – 1,86 %;
  • кількість ПЛР та ІФА тестів – 14,38.

Враховуючи показники, комісії прийняли рішення тимчасово не запроваджувати послаблення протиепідемічних заходів та території міської ОТГ та області.

Тобто, з 5 червня не дозволено діяльність закладів харчування, зокрема приймання відвідувачів, а з 10 червня не буде дозволено діяльність закладів культури, у тому числі культурних заходів та діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

У разі стабілізації епідемічної ситуації на території громади та її відповідності ознакам для послаблення протиепідемічних заходів комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій проведе позачергове засідання для прийняття рішення про послаблення заходів, виходячи з результатів оцінки поточної ситуації на території громади.

Тобто, на території Житомирської міської ОТГ діють обмеження, що були прийняті на позачерговому засіданні виконавчого комітету крім тих, мали вступити в дію з 10 червня.

Житомирська міська ОТГ не може на цей час перейти до наступного етапу послаблення (згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392).

#протиепідемічні заходи #житомир #житомирська #ОТГ #послаблння #відміна. карантин #житомирщина
Оголошення
live comments feed...