• Головна
  • На Житомирщині виявили нові порушення правил рибальства
16:30, 16 червня 2020 р.
Надійне джерело

На Житомирщині виявили нові порушення правил рибальства

На Житомирщині виявили нові порушення правил рибальства

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу.

Поки все населення відпочиває, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу працюють і протягом вихідних, і в день і вночі, а саме викривають порушників природоохоронного законодавства.

Так, державними інспекторами спільно з представниками Нобельського національного природного парку та Рівненського рибоохоронного патруля проводилось відпрацювання питань щодо дотримання громадянами правил рибальства на території Зарічненського району Рівненської області. За результатами були виявлені грубі порушення правил рибальства, що скоєні невстановленими особами, а саме здійснення рибальства за допомогою заборонених знарядь лову (сіток з мононитки). Було вилучено 8 одиниць безгосподарських сіток загальною довжиною 370 метрів. Водні біоресурси виявлені в сітках в живому стані були випущені у середовище існування, за порушення правил рибальства 2 громадян притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.

В Черняхівському районі на притоці річки Очеретянка виявлено двох мешканців м. Житомир, які здійснювали незаконний вилов риби чотирма риболовними сітками, в сітках знаходились линки в кількості 30 шт., такими діями заподіяно шкоду в сумі 3 тис. 570 грн, складено протокол який передано до суду. Зокрема проводились рейдові заходи на ринках Житомирщини, на одному з яких виявлено порушення правил реалізації водних біоресурсів, а саме продаж риби без відповідних документів. За результатами складено протокол, який направлено до суду.

Державна екологічна інспекція Поліського округу

#риба #незаконний #вилов #екологічна #інспекція #житомирщина #житомирська #область
Оголошення
live comments feed...