• Головна
  • У Житомирі дитяча лікарня імені В. Й. Башека отримала сучасне медичне обладнання
12:30, 17 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі дитяча лікарня імені В. Й. Башека отримала сучасне медичне обладнання

У Житомирі дитяча лікарня імені В. Й. Башека отримала сучасне медичне обладнання

Апарат ШВЛ, 4-х канальний коагулометр та монітор пацієнта з комплектуючими-таким медичним обладнанням на загальну суму460 тис. грнпоповнилася дитяча лікарня імені В. Й. Башека.

Про це передає персслужба Житомирської міської ради.

«І це тільки перший етап допомоги», - зазначає Богдан Купчинський, голова ЖМДГО «Все робимо самі», яка отримала кошти на придбання обладнання для медичного закладу, вигравши грант на суму 20 тис. євро у фундації «Ашан для молоді» (Франція) в рамках проєкту боротьби з коронавірусом.

Урочиста передача обладнання дитячій міській лікарні представниками ГО «Все робимо самі» та фундації «Ашан для молоді» відбулася 16 червня.

«Монітор пацієнта відстежує частоту дихання, частоту пульсу, артеріальний тиск,електрокардіограму, за необхідності температуру. Коагулометр визначає показники згортаючої системи крові…», - коментують медики.

Висловлюючи вдячність за таку необхідну наразі підтримку лікарні, Володимир Галайба підкреслює, що за допомогою цієї техніки персонал зможе кваліфіковано та якісно здійснювати свою роботу. «Дякую вам за добрі справи та за розуміння того, що ми лікуємо найдорожче - дітей...», - зазначив головний лікар.

Зі слів благодійників, для дитячої лікарні на зазначені грантові кошти буде закуплено ще один апарат ШВЛ, передача якого відбудеться у вересні місяці.

Відзначимо, що це вже не перша благодійна справа партнерів ЖМДГО «Все робимо самі» та фундації «Ашан для молоді»:у2018 році булоподарованоспортивний майданчик ЗОШ №7 ім. В.В. Бражевського.

#лікарня #благодійна #допомога #житомир #житомирщина #меценати #лікарі #благодійники #житомирська #область
Оголошення
live comments feed...