• Головна
  • Пісні, танці, значна кількість людей: попри карантин, під стінами ОДА відбулися святкові урочистості
14:00, 19 червня 2020 р.
Надійне джерело

Пісні, танці, значна кількість людей: попри карантин, під стінами ОДА відбулися святкові урочистості

Пісні, танці, значна кількість людей: попри карантин, під стінами ОДА відбулися святкові урочистості

Душа вимагає свята, як то кажуть. Сьогодні відбулася передача службових автомобілів для медичних працівників.

Напередодні професійного свята Дня медичного працівника, яке щорічно відзначається 21 червня, у Житомирі передали 17 службових автомобілів для медичних працівників, що працюють у сільській місцевості.

Не зважаючи на карантинні обмеження та жахливі антирекорди з приводу захворюваності на коронавірус, в облдержадміністрації, очевидно, вирішили, що це недостатній привід, аби обійтися без розважальної програми, концертних номерів, значної кількості людей, котрі зібралися сьогодні поблизу облдержадміністрації в Житомирі.

Сам захід анонсували десь за годину до його початку на порталі Житомирської ОДА. Так, керівництво області запевняє, що дотримувалися всіх правил, вимог під час заходу, котрі диктують карантин та пандемія. Мовляв, і дистанції соціальної дотримаються, і все, що стосується безпеки здоров’я, теж врахували й передбачили заздалегідь. Але ж далеко не всі були в масках. Та й не можна відповідати за кожного і бути на 100% впевненим в тому, що в цьому солідному натовпі всі здорові і ви унеможливите свої контакти з кимось із присутніх людей. Та й взагалі неможна не припустити, що подібні доволі масові заходи нині самі по собі потенційно можуть бути небезпечними та нести загрозу для людей.

Судячи зі світлин, опублікованих очільником нашої області Віталієм Бунечком на його власній Фейсбук-сторінці, зокрема, виступаючі та артисті, як мінімум, точно були без масок! Звісно ж, висновки кожен зробить сам, але ж, дивлячись на останні події, невтішну статистику з коронавірусом, зокрема й в Україні загалом, і нашому регіоні зокрема, то виникає питання, а чи не можна було обійтися без таких гулянь, урочистостей? І, на нашу думку, це питання риторичне.

А тепер з приводу самого заходу. Ось, що у дописі зазначив Віталій Бунечко:

«Прийміть мої найщиріші вітання з нагоди прийдешнього професійного свята – Дня медичного працівника!

Здоров’я – це головне багатство, без якого щасливе і повноцінне життя неможливе, тому ваша робота завжди буде затребувана і шанована! Тисячі людей завдячують вам не лише позбавленням від хвороб, міцним здоров’ям та настроєм, а й порятунком життя!

Хочеться від усього серця подякувати медикам за радість здоров’я і диво життя, яке вони дарують кожному з нас, роблячи це із властивою лише людям цієї професії легкістю і невимушеністю, за якими стоять недоспані ночі, накопичена втома, щоденна копітка і потужна інтелектуальна праця і нечувана фізична витривалість, море наукової інформації, яку доводиться щодня пропускати через свій розум, океани людського болю і страждань, які кожен з них щодня переживає у своєму серці.

Сьогодні, перед прийдешнім святковим днем, щасливими власниками нових автомобілів стали 17 медичних працівників, які працюють у сільській місцевості.

Це вже 3 партія автомобілів придбаних за кошти державної субвенції для лікарів, що працюють в сільській місцевості. Легкові автомобілі марки Reno Duster коштують 450 тисяч гривень.

Всього в області закуплено 57 автомобілів, з яких 24 – для медиків, що працюватимуть у новозбудованих амбулаторіях та 33 авто для існуючих ЦПМСД».

#житомирщина #урочистості #житомирська #область #ода #облдержадміністрація #святкування #коронавірус #карантин
Оголошення
live comments feed...