• Головна
  • Зубні протези: що це, види, протипоказання
Новини компаній
15:00, 10 травня 2020 р.

Зубні протези: що це, види, протипоказання

Новини компаній

Втрата зубів відбувається через багато факторів і в любому віці. Дана проблема є досить серйозною і може призвести до складних наслідків, якщо вчасно не звернутись до лікаря. Та завдяки розвитку науки з'явилось глобальне рішення проблеми. Протезування зубів здійснюють в різному віці, тому дана процедура є досить популярною. Завдяки протезуванні спеціаліст може повернути красиву посмішку своєму пацієнту. Дана процедура проводиться в тому випадку, коли неможливе імплантування. Ви можете дізнатися більше про протезування зубів у Тернополі тут на сайті https://diamant.te.ua/services/protezuvannya-zubiv.html або здійснити запис на консультацію через сайт.

Чим відрізняються протези?

Щоб дізнатися, який тип протезування підходить саме Вам, спочатку потрібно звернутися до хорошого спеціаліста. Після огляду ротової порожнини лікар може обговорити з вами найкращий варіант. Отож, протезні системи поділяють на такі види:

1. Незнімне протезування — процедура постійного характеру, завдяки якій можна відновити зуб повністю або частково. Сюди відносять:

  • Часткові коронки;
  • Коронки, які повністю відтворюють форму зуба;
  • Використання мостовидних протезів.

Розрізняють такі види коронок, як металокерамічні, штамповані, литі, пластмасові та металопластмасові, композитні та металокомпозитні, коронки на каркасі з діоксиду цирконію та оксиду алюмінію та суцільнокерамічні.

2. Знімне протезування дозволяє відновити втрачений зуб, але застосовується на знімній основі. Така конструкція дозволяє змінити дефекти цілого зубного ряду. Цей вид поділяють на:

  • Частково-знімні протези;
  • Умовно-знімні протези;
  • Знімні протези.

3. Також існує комбіноване протезування, в якому використовують вищевказані два види одночасно.

Як відбувається підготовка ділянки до протезування?

Щоб почати процедуру, потрібно перевірити порожнину рота на наявність карієсу та гнійних процесів. Перед протезуванням ці проблеми усувають. Якщо зуб зруйнований нижче рівня ясен, потрібно виправити цю проблему. Опорні зуби мають мати міцний екватор. Якщо його немає, то необхідно виготовлення коронок відповідної форми.

Щоб максимально продовжити цілісність протезу, потрібно придбати спеціальну щітку для його чищення. Також варто полоскати рот після кожного прийому їжі. Стоматологи не рекомендують вживати тверду та в’язку їжу, щоб не пошкодити конструкцію.

Як може відреагувати організм на процедуру?

Протезування зубів є безпечною процедурою і при правильному встановлені не має бути ускладнень. Але, в силу різних причин, в пацієнта може виникнути стоматит або алергія на матеріал протезу. Тривале носіння знімних протезів може викликати атрофію кісткової тканини і це може перешкодити подальшій імплантації зубів. Також такий вид протезування інколи приносить дискомфорт пацієнтам.

Також перед тим, як записатися на дану процедуру, варто ознайомитись з її протипоказаннями. Варто відмовитись від протезування, якщо в Вас наявна алергія на будь-які матеріали, які використовуються в ході процедури, наявна інфекція в ротовій порожнині, цукровий діабет або погане згортання крові. Заборонено проводити процедуру онкохворим людям та епілептикам

Ви можете самостійно переглянути послуги стоматології Діамант на сайті diamant.te.ua і записатись на консультацію онлайн. Це зручно і швидко! Будемо раді бачити Вас у нашій стоматології.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#протезування #види_протезування #протезування_зубів #стоматологія_Тернопіль #стоматологія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...