• Головна
  • В Житомирі все ще шукають 76 вбивць
14:20, 27 лютого 2013 р.

В Житомирі все ще шукають 76 вбивць

Минулого року на Житомирщині зменшилась кількість умисних убивств, але рівень розкриття і розслідування цих злочинів залишається недостатнім. В прокуратурі вважають, що правоохоронці недостатньо вживаються заходи щодо встановлення винних осіб. Не повною мірою вживаються передбачені чинним законодавством заходи в оперативно-розшукових справах, заведених з метою розшуку безвісно зниклих осіб.   

Упродовж останніх років встановлено місце знаходження менше половини зниклих осіб. На даний час в області не розкрито 76 убивств, не розшукано 124 жителі області.

Слідчими та процесуальними керівниками для розкриття злочинів майже не використовуються надані Кримінальним процесуальним кодексом України повноваження щодо проведення негласних слідчих (розшукових) дій.

Усі проблемні питання, що стосуються стану розкриття і розслідування органами внутрішніх справ області кримінальних проваджень про умисні вбивства, додержання законів при провадженні оперативно-розшукової діяльності щодо розшуку безвісно зниклих осіб і прокурорського нагляду з цих питань обговорено та проаналізовано на спільному засіданні колегії прокуратури області та УМВС України в області.

У своєму виступі прокурор області Ігор Проценко дав принципову оцінку діяльності з даного напряму правоохоронним органам та прокурорам міст і районів, вказав на недоліки та поставив вимогу негайного їх виправлення.

Прокурор області визначив головні завдання, серед яких – невідкладне поліпшення якості та підвищення ефективності роботи щодо розслідування кримінальних проваджень про умисні вбивства та розшук безвісно зниклих осіб.

На колегії визначено спільні заходи для поліпшення результативності роботи з даного напряму.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...