• Головна
  • Мешканці проїзду Бєльського у Житомирі скаржаться на несанкціоновані скиди відходів
12:30, 24 червня 2020 р.
Надійне джерело

Мешканці проїзду Бєльського у Житомирі скаржаться на несанкціоновані скиди відходів

Мешканці проїзду Бєльського у Житомирі скаржаться на несанкціоновані скиди відходів

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу.

«На адресу Державної екологічної інспекції Поліського округу неодноразово надходили звернення від мешканців проїзду Бєльського, що в м. Житомирі стосовно несанкціонованих скидів каналізаційних відходів мешканцями проїзду Бєльського, проїзду Осокоровий, вул. Гаражна, вул. Антоновича у дренажний канал, який проходить паралельно останньої вулиці (вул. Антоновича).

В.о. начальника Євгеній Медведовський спільно зі спеціалістами Інспекції здійснив виїзд у зазначене місце, де особисто поспілкувався зі скаржниками. В ході обстеження, працівниками Інспекції було встановлено що поблизу вказаного водного об’єкта (дренажного каналу) на орієнтовній відстані 4-5 м наявний каналізаційний колодязь, який знаходиться на території Іванівської сільської ради Житомирського району.

При візуальному огляді було встановлено що із зазначеного колодязя відбувається виток неочищених стічних вод на рельєф місцевості з послідуючим потраплянням у канал.

Разом з тим, при огляді зазначеного по тексту дренажного каналу, було виявлено факт накопичення фекальних стоків, про що свідчить характерний фекальний запах та сіре забарвлення. При огляді каналу, також було виявлено факт виводу труб до водного об’єкта.

З метою встановлення факту забруднення водного об’єкта (дренажного каналу) спеціалістами відділу інструментально – лабораторного контролю Державної екологічної інспекції Поліського округу були відібрані проби води», — йдеться в повідомленні.

Результатами лабораторних досліджень проб, відібраних 15.06.2020 р., зафіксовані високі концентрації вмісту азоту амонійного, фосфатів, ХСК (хімічне споживання кисню), БСК-5 (біологічне споживання кисню), завислих речовин у пробі №1 (стічна вода з каналізаційного колодязя в місці переливу з подальшим потраплянням у дренажну канаву вода), що притаманне фекальним стокам.

На даний час Інспекцією вживаються заходи щодо встановлення власника даного каналу та каналізаційного колодязя з метою усунення порушення вимог природоохоронного законодавства, а також притягнення до відповідальності.

Мешканці проїзду Бєльського у Житомирі скаржаться на несанкціоновані скиди відходів, фото-1
Мешканці проїзду Бєльського у Житомирі скаржаться на несанкціоновані скиди відходів, фото-2
Мешканці проїзду Бєльського у Житомирі скаржаться на несанкціоновані скиди відходів, фото-3
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомиряни #житомир #житомирщина #несанкціоновані #скиди #каналізвційні #відходи #нарікання #скарги
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...