• Головна
  • Житомирська дитяча лікарня отримала сучасну діагностичну лабораторію
09:44, 28 лютого 2013 р.

Житомирська дитяча лікарня отримала сучасну діагностичну лабораторію

У дитячій міській лікарні по вул. Шевченка запрацювала сучасна лабораторія із новітнім обладнанням для діагностування захворювань у дітей. На її облаштування із міського бюджету торік було спрямовано майже 300 тис.грн. та залучено допомогу благодійних організацій. За 100 тис.грн. придбано апарат для діагностування крові. Про це повідомив 27 лютого 2013 року під час робочого об’їзду Житомирський міський голова Володимир Дебой.

«Я задоволений раціональним спрямуванням коштів, які були виділені із міського бюджету у минулому році. Дитяча лікарня, ми переконалися, стає сучасною, має кваліфікованих лікарів. За рахунок коштів міського бюджету та допомоги благодійних організацій ми облаштували сучасну діагностичну лабораторію. Діагностика на ранній стадії відіграє дуже важливу роль для подальшого лікування дітей», – мовив керівник міста.

Раніше дитяча міська лікарня не мала належного діагностичного обладнання, тим більше, власної лабораторії. Лікарі змушені були звертатися до приватних лабораторій, а це, скаржаться, великі затрати. Завідуюча КДР Ірина Шепель із захопленням проводить екскурсію новою лабораторією: «Наша лабораторія оснащена сучасним обладнанням – гематологічним аналізатором французького виробництва, біохімічним аналізатором (Німеччина), аналізатором кислотно-лужного стану для відділення дитячої реанімації та інтенсивної терапії, ІФА-аналізатором. За допомогою останнього ми можемо діагностувати широкий спектр захворювань: вірусні і бактеріальні інфекції, токсоінфекції, визначати гормони, кардіо-, онкомаркери. Це дуже потужний крок для покращення діагностики наших маленьких пацієнтів».

Крок для покращення діагностики пацієнтів – не останній. Лікарня потребує й подальшого оновлення. Крім виділення коштів на облаштування лабораторії, минулого року із міського бюджету спрямовано 500 тис.грн. на проведення ремонтів дитячої лікарні. Однак таких коштів для приміщень, які багато років перебувають без жодних робіт, вкрай недостатньо. Міський голова Володимир Дебой запевнив, що на сесії міської ради ініціюватиме розгляд питання виділення коштів на продовження ремонтів та придбання обладнання для медичних закладів.

Нагадаємо, у грудні 2012 року за підтримки міського голови Володимира Дебоя та депутатського корпусу міської ради повністю оновлено кардіологічне відділення ЦМЛ №2: проведено ремонт, оновлено матеріальну базу та медичне обладнання, придбано новітній черезстравохідний датчик для апарату кардіоскопії, який дозволяє обстежувати серце зі сторони шлунка і стравоходу. Раніше в Житомирі такого діагностування не робили.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...