• Головна
  • Бюджетна комісія розглядала питання молоді, комунальної власності і наркоманії
11:00, 28 лютого 2013 р.

Бюджетна комісія розглядала питання молоді, комунальної власності і наркоманії

В Житомирі відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету та комунальної власності. Розглянуто понад 50 важливих для життєдіяльності територіальних громад області питань.

Депутати обговорили проекти рішень, які вносяться на розгляд 14 сесії обласної ради шостого скликання 21 березня 2013 року. Зокрема – внесення змін до комплексної програми «Молодь і родина Житомирщини» на 2012 – 2016 роки; затвердження Програми протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів в області на 2013-2015 роки; внесення змін до Положення про стипендію творчій молоді та ряд інших.

Розглянуто низку питань комунальної власності, зокрема, пор передачу частини нежилого приміщення за адресою: м. Житомир, майдан Перемоги 10-а; про створення комунального дитячого закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко» Житомирської обласної ради, про звернення до Верховної Ради України щодо врегулювання відносин у галузі технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна; звернення бюджетних установ щодо встановлення орендної плати на 2013 рік в розмірі 1 грн., про передачу незавершеного будівництва лікувального корпусу Романівської центральної районної лікарні у спільну власність територіальних громад сіл, селищ Романівського району та ряд інших питань комунальної власності.

З інформацією на засіданні комісії виступили директор департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Олександр Торбас, директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Микола Дідківський, керівники комунальних підприємств, установ.

Оголошення
live comments feed...