• Головна
  • На Житомирщині зовнішнє незалежне оцінювання проходить під пильним наглядом поліції охорони
10:30, 26 червня 2020 р.
Надійне джерело

На Житомирщині зовнішнє незалежне оцінювання проходить під пильним наглядом поліції охорони

На Житомирщині зовнішнє незалежне оцінювання проходить під пильним наглядом поліції охорони

З 25 червня випускники загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв та усі охочі стати абітурієнтами вищих навчальних закладів складають ЗНО навчальних досягнень.

Задля безпечного та неупередженого проведення тестувань поліцейські охорони здійснюють сканування учнів ручними оглядовими детекторами для виявлення будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, збереження та відтворення інформації, що не передбачені процедурою тестування.

По всій області створено 162 пункти тестування, всі вони контролюються працівниками поліції охорони регіону. Правоохоронці здійснюють контроль за дотриманням абітурієнтами вимог щодо заборони мати при собі будь-які засоби зв’язку, мобільні телефони, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації.

Також обов’язок поліцейських охорони полягає у збережені матеріалів тестування, при цьому здійснюється і нагляд за дотриманням правил публічного порядку під час проведення ЗНО.

Зосередженість, кмітливість, спокій, а головне – знання, здобуті за всі попередні роки навчання, обов’язково стануть найкращою допомогою у першому кроці до студентства та убережуть від порушень і їх неприємних наслідків.

Управління поліції охорони в Житомирській області

#зно #перевірка #тестування #пункти #перевірки #житомирщина #область #житомирська
Оголошення
live comments feed...