• Головна
  • Обласна влада не хоче бути фінансовою «пожежною командою»
15:35, 28 лютого 2013 р.

Обласна влада не хоче бути фінансовою «пожежною командою»

За словами очільниці департаменту фінансів облдержадміністрації Ганни Ємченко, минулого року керівництво на місцях вкрай безвідповідально поставилося до вирішення складних ситуацій з виплатою зарплат. Навіть за наявності додаткового фінансового ресурсу у переважній більшості міст та районів кошти спрямовували на все, крім заробітної плати своїм же працівникам. Крім того, там безпідставно масово виписували премії та інші стимулюючі виплати, каже Ганна Ємченко:

"За умов катастрофічного дефіциту бюджетних призначень на зарплату в містах і районах масово здійснювалися стимулюючі виплати, які не є обов’язковими, і які лише додавали проблем при вирішенні питання ліквідації недостатності коштів на заробітну плату. Видатки на зарплату у 2012 році порівняно з 2011 характеризуються неадекватно значним зростанням. І це на фоні відсутності власних джерел для такого росту. А для фінансування усіляких надмірностей вимагаються кошти з державного або обласного бюджетів"

Минулого року обласній владі не раз доводилося терміново і в ручному режимі забезпечувати виділення коштів на погашення заборгованості по зарплатах різним установам, каже Ганна Ємченко. І додає, що цього року так не буде, адже вирішувати питання із боргами у окремій сільській раді, школі чи іншій установі району або міста має місцеве, а не обласне керівництво.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...