• Головна
  • У Житомирі проходять профілактичні заходи щодо дотримання правил безпеки на воді
11:45, 30 червня 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі проходять профілактичні заходи щодо дотримання правил безпеки на воді

У Житомирі проходять профілактичні заходи щодо дотримання правил безпеки на воді

Днями управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Житомирської міської ради спільно з фахівцями управління ДСНС України у Житомирській області, а також представниками ювенальної поліції та служби у справах дітей облдержадміністрації було організовано перевірку водних об’єктів Житомира, які офіційно не визначені місцями масового відпочинку людей на воді.

Про це повідомляє пресслужба Житомирської міської ради.

Рейд проведено в межах заходів місячника з дотримання правил безпеки на воді, який проходить на території Житомирської об’єднаної територіальної громади в період з 15 червня по 15 липня 2020 року. З метою профілактики загибелі людей на водних об’єктах рейдова група провела з відпочивальниками профілактичні бесіди та встановила по краях водойм таблички застережного характеру.

Фахівці наголосили на тому, що купання дозволено тільки у визначених та спеціально облаштованих для цього місцях, а дорослим варто пильно стежити за дітьми, які перебувають у воді та поблизу неї задля уникнення трагічних наслідків. Адже основними причинами загибелі є купання у невстановлених місцях з порушенням правил поведінки на воді, відпочинок на воді у стані алкогольного сп’яніння та бездоглядність за дітьми.

Про те, які існують правила порятунку на воді та як правильно надати допомогу потопаючій людині, мешканцям міста нагадуватимуть інформаційні листівки, які поширюють у рамках місячника з дотримання правил безпеки на воді.

#житомирщина #область #житомирська #місто #житомир #купання #безпека #поводження #водойми #вода
Оголошення
live comments feed...