• Головна
  • Геннадій Зубко: «Житомирське ТТУ стане прибутковим, коли зникне особистий інтерес»
11:39, 7 жовтня 2010 р.

Геннадій Зубко: «Житомирське ТТУ стане прибутковим, коли зникне особистий інтерес»

Кандидат на посаду житомирського міського голови від «Фронту Змін» Геннадій Зубко  вважає, що для успішної прибуткової роботи Житомирського трамвайно-тролейбусного управління необхідна «добра воля чиновників та прибрати особистий інтерес». Про це Геннадій Григорович заявив під час зустрічі з працівниками банківської сфери міста Житомира.

За словами Геннадія Зубка, Житомирське ТТУ переважно обслуговує пільгові категорії громадян. Держава надає людям це право й гарантує підприємству повернення затрачених коштів у вигляді субвенцій. Проте, кошти повертаються або із запізненням, або в неповному обсязі.

«ТТУ 50% пасажирів перевозить пільгово.  Гроші від держави не доотримує. Тому має заборгованість по заробітній платі та нестачу коштів на оновлення парку. Вирішити проблему складно, але можна», - наголосив Зубко й розповів про конкретну пропозицію, озвучену міській владі ще два роки тому.

«Необхідно створити на базі ТТУ комунальне підприємство, котре буде здійснювати маршрутні перевезення», - пропонує депутат Житомирської міської ради Геннадій Зубко.

Також, кандидат в мери міста Житомира наголошує, що «ті маршрутні таксі та автобуси, котрі курсують вулицями Житомира сьогодні є приватними. Так само мають працювати й міські «маршрутки».

«Саме міські маршрутки комунального підприємства мають заробляти гроші й дотувати ТТУ. Проблема боргів по зарплаті, оновленню транспортного парку й ряд інших вирішаться. Для реалізації проекту потрібна добра воля й прибрати особистий інтерес», - підсумував Геннадій Зубко.

Прес-служба Житомирської обласної організації «Фронт Змін»

Геннадій Зубко: «Житомирське ТТУ стане прибутковим, коли зникне особистий інтерес», фото-1
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...