• Головна
  • В Житомирі відбулося засідання громадської ради при ОДА
10:20, 1 березня 2013 р.

В Житомирі відбулося засідання громадської ради при ОДА

28 лютого відбулося засідання громадської ради при облдержадміністрації.

Під час засідання було ухвалено Положення про громадську раду, затверджено її регламент і структуру, Положення про почесну відзнаку «За заслуги перед громадою Житомирщини», а також обрано заступників голови громадської ради, котрими стали голова Житомирського обласного об'єднання організацій роботодавців Юрій Воробйов, представник Спілки об'єднань громадських організацій «Всеукраїнський народний конгрес» Василь Козел, голова Житомирської обласної організації підприємців, роботодавців та орендарів Євген Демчик, представник Житомирського обласного відділення Українського фонду соціальних гарантій військовослужбовців та ветеранів Збройних Сил Олександр Рудовський і представник Благодійного фонду «Заложники Чорнобиля» Микола Якименко.

За словами голови громадської ради Леоніда Антонюка, аби визначитися зі структурою громадської ради, «члени ініціативної групи консультувались із заступниками голови облдержадміністрації Сергієм Рижуком та директорами профільних департаментів і управлінь щодо функціональних обов’язків керівників комісій». Так, спочатку структура громадської ради налічувала 38 комісій. На сьогодні їх кількість зменшилася до 20-ти. Остаточна ж кількість визначатиметься конкретними пропозиціями від осіб, охочих увійти до їх складу.

Крім того, Леонід Антонюк повідомив і про те, що вже розроблено пакет змін до програми «Соціального розвитку громадського суспільства на 2013-2015 роки», в межах якої передбачено і фінансування діяльності громадської ради.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...