• Головна
  • ЖДУ імені Івана Франка здобув дві медалі на міжнародній виставці
14:04, 1 березня 2013 р.

ЖДУ імені Івана Франка здобув дві медалі на міжнародній виставці

Як повідомляє прес-центр університету, за результатами експертних оцінок авторитетного журі Житомирський державний університет імені Івана Франка було відзначено золотою медаллю у номінації «Упровадження системи компетенції у навчальний процес як основи якісної професійної підготовки фахівців вищої освіти» та срібною у номінації «Управління і науково-методичний супровід інноваційного розвитку сучасних закладів освіти».

В цілому у виставці «Сучасні заклади освіти–2013» беруть участь 960 провідних навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, підприємств, бізнес-структур з усіх регіонів України, а також навчальні заклади та представництва з Чехії, Естонії, Польщі, Словаччини, Росії, Франції, Австрії, Італії та США.

Варто зауважити, що експозиція ЖДУ отримала визнання й у відвідувачів виставки. Серед них були й представники американської компанії «Vernier».

 «Є у вашій експозиції надзвичайно цікаві речі. Вони націлені на середню школу і навчальні заклади 1-3 рівня акредитації, бо дають можливість вивчати елементну базу електротехніки, електроніки, мікропроцесорної техніки. І вони розроблені в сучасному вигляді, що дає можливість під єднати їх до комп’ютерної техніки, вивести на мультимедійну дошку. Є побажання трансформувати це для вищої школи… Думаю, що наступного року ви представите й такі стенди і ми приступимо до конкретної співпраці», висловися про експонати ЖДУ імені Івана Франка ректор Української академії друкарства Богдан Дурняк.

Нагадаємо, що організаторами виставки є Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Національна академія педагогічних наук України та компанія «Виставковий Світ».

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
ПРЕЗИДЕНТ Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Житомирщину,— ФОТО
ВОДОНАПІРНА ВЕЖА Які таємниці «приховує» водонапірна вежа у Житомирі?, — ФОТО
ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН У Житомирі в серпні діятимуть акційні ціни для власників домашніх улюбленців у КП «Центр захисту тварин»
Оголошення
live comments feed...