• Головна
  • У Житомирі відбувся семінар від Баланс-Клубу
16:15, 1 березня 2013 р.

У Житомирі відбувся семінар від Баланс-Клубу

Цього разу Клуб у Житомирі пройшов не у звичний другий вівторок місяця, а в четвертий, 26.02.13р. Так було вирішено бухгалтерами на попередньому семінарі, оскільки в четвертий вівторок уже всі основні звіти здані й можна приходити на Клуб у гарному настрої й не квапитися на роботу, де «горять» звіти. Але проте перед семінаром було багато дзвінків з уточненнями: «А чи буде Клуб?».

Клуб відбувся й зібрав 97 бухгалтерів, з яких 15% були не передплатники. На жаль, довелося деяким бухгалтерам відмовити у відвідуванні цього Клубу. Це торкнулося тих бухгалтерів, які постійно відвідують наші заходи, але ніяк не можуть визначитися з передплатою на наші видання. Ми їм запропонували нарешті зробити вибір і приходити на наступний семінар повноцінними членами нашого Клубу.

Житомир. Сбор на Клуб 26.02.13г.

Житомир. Сбор на Клуб 26.02.13г.

 

Відкрила Клуб, як завжди, регіональний представник - Горбунова Г.А., яка поздоровила всіх присутніх дам з наступаючим святом 8 Марта. Побажала їм здоров'я, щастя, натхнення, любові й, звичайно – ж поваги від колег і розуміння від керівництва, оскільки тільки в тій організації, де керівник розуміє всю важливість і складність роботи бухгалтера, працювати легко й приємно, а справи йдуть успішно, проблеми зустрічаються рідко й вирішуються швидко.

Поздоровляючи бухгалтерів, Галина Олександрівна, повідомила їм, що для того, що б їх керівники могли гідно оцінити своїх бухгалтерів, Всеукраїнський бухгалтерський клуб «Баланс» і Інститут сертифікованихфінансових менеджерів України повідомляють конкурс «Кращий бухгалтер України»! Вона коротко розповіла їм про умови Конкурсу й строків його проведення: (http://balance.ua/ua/products/all/post/egegodnaya-vseukrainskaya-premiya-luchshiy-buhgalter-ukrainy/main/). Переможці конкурсу нагороджуються почесними дипломами й грошовим призом. Церемонія оголошення й нагородження переможців проводиться оргкомітетом  на щорічному Всеукраїнському бухгалтерському конгресі організатора конкурсу.

Житомир. Открытие семинара 26.02.13г.

Житомир. Открытие семинара 26.02.13г.

 

Так само, Галина Олександрівна сказала, що до 8 Березня бухгалтери одержать ще один подарунок від компанії « Баланс-Клуб» - це оновленный САЙТ, який зроблений просто й доступно й покликаний виришувати проблеми бухгалтерів і керівників України.

Регіональний представник звернула увагу присутніх на оновленную подачу номерів Балансу. Відзначила, що це зроблене по їхніх проханнях і що поділ випусків на «нормативку з коментарями й рекомендаціями» і «консультаційні» номери дозволить їм робити зручну підшивку й завжди знати, де шукати необхідну інформацію.

Житомир. Зал слушает лекторов на семинаре 26.02.13

Житомир. Зал слушает лекторов на семинаре 26.02.13

 

Ну й звичайно, закінчуючи свій виступ, Горбунова Г.А., не могла не відзначити, що редакція дуже потребує відкликів від бухгалтерів, їхніх побажань і рекомендацй, а так само, і їхньої підтримки, яка проявляється в тому числі й у вчасно продовженій підписці. А оскільки до кінця продовження передплати на 2кв. залишився тиждень, те треба встигнути оплатити підписку.

Далі слово було передано Ляшкевич Ж В. . - заст. начальника відділу персоніфікації ПФУ в м. Житомирі, яка розповіла бухгалтерам про помилки, що часто допускаються, у звітності по ЕСВ. Її виступ був расчитано на 30хв., але бухгалтера засипали її питаннями й було вирішено запросити Жанну Володимирівну й на наступний Клуб.

Питання по змінах у Законодавстві, НДФЛ і НСЛ в 13г., а так само по операціях із ПДВ висвітлювали наші постійні лектори – Остапюк Н.А. і Панченко І.А.

Житомир. Выступление РП Горбуновой Г.А. на Клубе 26.02.13

Житомир. Выступление РП Горбуновой Г.А. на Клубе 26.02.13

 

На початку свого виступу наші лектори поділилися з бухгалтерами своїми враженнями й позитивними емоціями, які вони одержали 22 лютого, приїхавши на першу конференцію лекторів-експертів « Баланс-Клубу». Вони змогли познайомитися з усіма головними редакторами видань Балансу, з Д. А. Позовым і Ф. Л. Бураковим, але найбільше враження на них зробив засновник і генеральний директор - Аполлон Позов, який розкрив перед ними головну мету Компанії: Дати бухгалтерам, керівникам і власникам практичні розв'язання їх проблем з висновками й рекомендаціями, які допоможуть прийняти правильні управлінські рішення для виживання й розвитку підприємства в існуючих умовах.

Так само наші лектори сказали всім присутнім, що обов'язково будуть брати участь у конкурсі «Кращий бухгалтер України», тому що це гарна можливість визначити рівень своїх знань, поставити собі нові цілі й досягти їх!

Після закінчення семінару в 13.30 бухгалтери обступили наших лекторів і ще напротязі 40 хвилин одержували відповіді на свої індивідуальні питання.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...