• Головна
  • Офіцерський колектив Житомирського прикордонного загону поповнився новими кадрами
17:00, 10 липня 2020 р.
Надійне джерело

Офіцерський колектив Житомирського прикордонного загону поповнився новими кадрами

Офіцерський колектив Житомирського прикордонного загону поповнився новими кадрами

Сьогодні Житомирський прикордонний загін зустрів офіцерів випускників 2020 року, які після завершення навчання в альма-матері прикордонного відомства – Національній Академії Державної прикордонної служби України ім.Б.Хмельницького та першої офіцерської відпустки прибули на Житомирщину для подальшого проходження служби.

Молоді офіцери впродовж декількох днів матимуть змогу познайомитись з колективом управління прикордонного загону, а також ознайомитись з традиціями загону та особливостями несення служби на північних рубежах України. Також офіцери матимуть змогу попрактикуватись в організації прикордонної служби на одному з підрозділів охорони кордону.

Офіцерський колектив Житомирського прикордонного загону поповнився новими кадрами, фото-1

«Ділянка кордону, що охороняє прикордонний загін цікава, динамічна і складна. Ми охороняємо державний рубіж, що проходить по сухопутній та річковій ділянках. Особливістю є, звісно, ділянка кордону, що проходить в зоні відчуження та зоні безумовного (обов'язкового) відселення. Наразі ми, прикордонники, ефективно захищаємо український кордон від протиправних посягань в межах Житомирської і Київської областей. Відсьогодні і ви є частиною цього колективу, колективу-прикордонників, які мають достатню озброєність та високу бойову підготовку щоб забезпечити захист та недоторканість кордону виявляючи при цьому нульову толерантність до корупції. Навики, які Ви отримаєте під час служби саме в Житомирському прикордонному загоні обов’язково стануть в нагоді під час служби на будь-якій ділянці державного кордону України» – звернувся до нового поповнення, під час представлення офіцерів особовому складу, перший заступник начальника загону – начальник штабу полковник Андрій Кулєш.

По завершенню зборів офіцери, уродженці Чернівецької, Рівненської, Хмельницької та Сумської області, вибудуть, у відповідності до розподілення, в підрозділи охорони кордону де безпосередньо проходитимуть службу. Саме там Вони зможуть втілити в життя вміння та навики, які були здобуті під час навчання та на справі показати свою фахову підготовку.

Пресслужба Житомирського прикордонного загону

Державної прикордонної служби України

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирщина #житомирська #область #прикордонники #нові #кадри #поповнення #військові #кордон
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...