• Головна
  • Чи безпечна дорога до школи в Житомирі?
16:01, 4 березня 2013 р.

Чи безпечна дорога до школи в Житомирі?

Команда Enactus ЖДУ ім. І. Франка, за підтримки страхової компанії PZU Україна, розпочала реалізацію проекту в області безпеки на дорогах для учнів початкової школи. Проект триватиме з 4 лютого по 26 квітня 2013 року і передбачає проведення інтерактивних уроків для учнів 3-4 класів міста Житомира. Аудиторія, яку планується охопити проектом, - понад 3000 осіб.
Уроки проводять сім груп тренерів, сформовані зі студентів першого та другого курсів соціального-психологічного факультету спеціальностей «Менеджмент» та «Маркетинг». Страхова компанія PZU Україна надала для реалізації проекту грант, роздаткові інформаційні матеріали та браслети-флікери, які отримують усі учасники. До проекту долучилась Державна автоінспекція.
Протягом лютого 2013 року уроки уже проведені у загальноосвітніх школах № 1, 5, 6, 25. Майже всі школи міста Житомира пішли назустріч пропозиції проводити заняття і з великим задоволенням запрошують приходити частіше. Діти з ентузіазмом беруть участь в іграх та роботі в групах під час уроків.

Чи безпечна дорога до школи в Житомирі?, фото-1

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...