• Головна
  • Зубко хоче поборотися з Дебоєм за крісло мера
16:30, 4 березня 2013 р.

Зубко хоче поборотися з Дебоєм за крісло мера

Депутат Верховної Ради від Житомира Геннадій Зубко не проти того, щоб стати Житомирським міським головою. Про це повідомляє Перший із посиланням на телеканал «Союз-ТВ».

Під час ефіру він часто критикував місцеву владу та вказував на її помилки. На запитання журналіста, чи хоче Зубко стати міським головою він відповів, що не проти.

«Я вже балотувався у 2010 році на посаду міського голови. Я до останнього моменту вважаю, що це не проста справа, але потрібно братися за це. Міських голів 26, а народних депутатів 450. Міський голова має бути господарником та людиною, яка віддає себе. Якщо у мене буде нагода і мені довірять житомиряни, то я їм буду вдячний за це», - сказав Геннадій Зубко.

Натомість місцевий політолог Віктор Радчук вважає, що Зубко зрозумів: крісло мера Житомира нічим не гірше, а може й більш впливове за депутатське у Верховній Раді.

«Те, що Зубко хоче бути міським головою - це сенсаційна заява. Геннадій Зубко розуміє, що у 2015 році його більша частина часу депутатства сплине. Якщо врахувати ще й той факт, що новообраний президент захоче мати біля себе іншу Верховну Раду, то виборів для законодавчого органу не оминути. Ні для кого не секрет, що крісло міського голови не менше важить, аніж крісло депутата Верховної Ради», - коментує заяву Радчук.

Віктор Радчук також наголошує на тому, що донедавна більшість фахівців вважали, що Зубко відправить поборотися за крісло міського голови когось зі свого оточення.

«Всі знали, що Зубко піде на вибори міського голови, але не сам. Він мав би знайти людину серед свого оточення та допомогти їй перемогти. Раніше такою людиною вважали місцевого бізнесмена та депутата Житомирської обласної ради Сергія Сухомлина. Можливо, зараз між Зубком та Сухомлиним складаються не дуже приязні стосунки, тому і від Зубка лунають такі заяви», - припускає Віктор  Радчук.

Інший політичний оглядач Андрій Лактіонов вважає, що Геннадію Зубку буде важко виграти вибори міського голови, бо час грає не на його користь.

«Зубко дав багато обіцянок минулої  виборчої кампанії до Верховної Ради. Пізніше з нього почнуть питати, що він реально зробив для міста. Це вдарить по його рейтингу. Вважаю, що йому варто задуматись над тією кандидатурою у мери, яка є наближеною до нього», - каже Лактіонов.

Нагадаємо, що раніше Житомирський міський голова Володимир Дебой заявляв, що йому все одно, хто складе йому конкуренцію. Мер переконаний у тому, що якщо він буде добре працювати, то конкурентів у нього не буде.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...