
11:30, 18 липня 2020 р.
Надійне джерело
Недобудова у Бердичеві – небезпечна для містян територія. ВІДЕО

Місто й досі чекає порозуміння із директором медичного коледжу стосовно підписання відповідного документа про передачу недобудови по вул. Європейській, 25б назад у територіальну власність громади міста (нагадаємо: 10 років тому місто дало ділянку училищу для будівництва спортзалу).
Проте терпець уривається. За ці 10 літ крім порослого бур’янами фундаменту так і не з’явилось. Останні ж події – пожежа на цій території, гори хламу та зборища підлітків – змушують міського голову та членів виконавчого комітету поставити перед собою й іншими запитання: «То чого ми чекаєм? Чия територія? Чи безпечна вона для містян?»
Члени виконкому та міський голова планують направити звернення до правоохоронних органів та у відповідні інстанції з метою негайного реагування на безлад та адмінпорушення, адже поряд – приміщення виконкому, спортивна школа ім. Лонського, неподалік – театр і зовсім поруч – жіночий монастир.
Репортаж Олени Лук'янюк і Дмитра Піньківського
Джерело: trkvik.tv
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:42
27 вересня
18:41
27 вересня
14:55
27 вересня
12:07
25 вересня
11:43
25 вересня
Оголошення
09:13, 20 вересня
13:30, 27 вересня
6
20:36, 20 вересня
3
20:40, 20 вересня