• Головна
  • Цієї неділі в Житомирі обиратимуть найчарівнішу білявку міста
10:20, 5 березня 2013 р.

Цієї неділі в Житомирі обиратимуть найчарівнішу білявку міста

Вже цієї неділі, 10 березн, в Житомирі відбудеться один із найяскравіших подій цього року - конкурс "Найкрасивіша блондинка Житомира 2013", який традиційно організовує і проводить модельна агенція "Gloria Model Style". За головний титул боротиметься вісім чарівних білявок. Цього разу разом з дорослими на сцену вийдуть і маленькі блондинки.

Цієї неділі в Житомирі обиратимуть найчарівнішу білявку міста, фото-1

 - Цього року вперше ми організовуємо конкурс, в якому одночасно беруть участь і дорослі і діти. Відповідно обиратимуться дві переможниці. Думаю, що це буде вдалий досвід, - поділився подробицями майбутнього конкурсу Едуард Кашинський, арт-директор модельної агенції "Gloria Model Style".

Цієї неділі в Житомирі обиратимуть найчарівнішу білявку міста, фото-2

Кашинський розповів, що на кастинг прийшло не так багато претенденток, як би того хотілось. Однак вдалось відібрати дійсно сильних і достойних конкурсанток, які зможуть здивувати жюрі і глядачів.

Цієї неділі в Житомирі обиратимуть найчарівнішу білявку міста, фото-3

- Попередні конкурси проводила Віталія Розбицька. Цього року вона не змогла безпосередньо займатись конкурсом, ці обов'язки лягли на мене. Але ми досі залишаємось однією командою, тому Віталія нам допомагала і ми все з нею узгоджували. Можна сказати, що це наш спільний проект, переконаний, що він вийшов не менш сильним, ніж в попередні роки, - каже Кашинський.

Цієї неділі в Житомирі обиратимуть найчарівнішу білявку міста, фото-4

На переможницю чекають призи і подарунки від спонсорів і партнерів. Вона також представлятиме Житомира на всеукраїнському конкурсі. Маленька переможниця нікуди не поїде, але також отримає подарунки.

Цієї неділі в Житомирі обиратимуть найчарівнішу білявку міста, фото-5

Дівчата готували до конкурсу майже три місяці. Вони кажуть, що здружились за цей час і на конкурсі не очікують ніяких "сюрпризів" від суперниць. Дорослі також постійно допомагали маленьким конкурсанткам.

Цієї неділі в Житомирі обиратимуть найчарівнішу білявку міста, фото-6

 - Нам дуже допомогли батьки дітей, які постійно відвідували репетиції, підтримували нас. Без цього ми не змогли б підготувати дівчаток до конкурсу, - розповіла директор модельної агенці Ілона Пурлієва. - Також цього разу ми вперше сумістили дитячий і дорослий вихід. Він буде одним із найскладнішим для всіх учасниць через різницю у віці. Переконана, дівчата справлятся.

Вже 8 квітня дівчат чекає генеральна репетиція, а в неділю - головний вихід.

Запрошуємо всіх прийти і підтримати дівчат.

Обрати свою найчарівнішу білявку ви також можете на нашому сайті.


IMG_4014

 IMG_4018

 IMG_4025

 IMG_4026

 IMG_4029

 IMG_4030

 IMG_4031

 IMG_4033

 IMG_4035

 IMG_4037

 

 

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...