
10:20, 5 березня 2013 р.
Цієї неділі в Житомирі обиратимуть найчарівнішу білявку міста
Вже цієї неділі, 10 березн, в Житомирі відбудеться один із найяскравіших подій цього року - конкурс "Найкрасивіша блондинка Житомира 2013", який традиційно організовує і проводить модельна агенція "Gloria Model Style". За головний титул боротиметься вісім чарівних білявок. Цього разу разом з дорослими на сцену вийдуть і маленькі блондинки.

- Цього року вперше ми організовуємо конкурс, в якому одночасно беруть участь і дорослі і діти. Відповідно обиратимуться дві переможниці. Думаю, що це буде вдалий досвід, - поділився подробицями майбутнього конкурсу Едуард Кашинський, арт-директор модельної агенції "Gloria Model Style".

Кашинський розповів, що на кастинг прийшло не так багато претенденток, як би того хотілось. Однак вдалось відібрати дійсно сильних і достойних конкурсанток, які зможуть здивувати жюрі і глядачів.

- Попередні конкурси проводила Віталія Розбицька. Цього року вона не змогла безпосередньо займатись конкурсом, ці обов'язки лягли на мене. Але ми досі залишаємось однією командою, тому Віталія нам допомагала і ми все з нею узгоджували. Можна сказати, що це наш спільний проект, переконаний, що він вийшов не менш сильним, ніж в попередні роки, - каже Кашинський.

На переможницю чекають призи і подарунки від спонсорів і партнерів. Вона також представлятиме Житомира на всеукраїнському конкурсі. Маленька переможниця нікуди не поїде, але також отримає подарунки.

Дівчата готували до конкурсу майже три місяці. Вони кажуть, що здружились за цей час і на конкурсі не очікують ніяких "сюрпризів" від суперниць. Дорослі також постійно допомагали маленьким конкурсанткам.

- Нам дуже допомогли батьки дітей, які постійно відвідували репетиції, підтримували нас. Без цього ми не змогли б підготувати дівчаток до конкурсу, - розповіла директор модельної агенці Ілона Пурлієва. - Також цього разу ми вперше сумістили дитячий і дорослий вихід. Він буде одним із найскладнішим для всіх учасниць через різницю у віці. Переконана, дівчата справлятся.
Вже 8 квітня дівчат чекає генеральна репетиція, а в неділю - головний вихід.
Запрошуємо всіх прийти і підтримати дівчат.
Обрати свою найчарівнішу білявку ви також можете на нашому сайті.










Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:27
19 січня
ТОП новини
Оголошення
11:42, 21 січня
11:42, 21 січня
11:42, 21 січня
15:54, 12 січня
11:42, 21 січня