![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
17:30, 24 липня 2020 р.
Надійне джерело
Мешканцям Смолянки у Житомирі дозволили встановити дитячий майданчик та паркан
![Мешканцям Смолянки у Житомирі дозволили встановити дитячий майданчи... Мешканцям Смолянки у Житомирі дозволили встановити дитячий майданчик та паркан](/dist-assets/images/cap.jpg)
Мешканцям Смолянки дозволили встановити дитячий майданчик та парканЖителі Житомира просять дозволу на здійснення благоустрою: будівництво та огородження дитячого майданчика за власні кошти, – такий проєкт рішення розглянули на позачерговому засіданні виконкому міської ради.
«До міської ради звернулася ініціативна група мешканців вул. Селецької, провул. 1-го, 2-го, 3-го, 4-го Селецький і провул. Комунальний і Крутий. Надали протокол своїх загальних зборів, у якому висловили бажання організувати дитячий спортивний майданчик за адресою: провул. Селецький, 12, 18 орієнтовною площею 840 кв. м. І конкретно просять дозволити їм огородити цей майданчик за їх власний рахунок.
Тому суть проекту рішення полягає в наданні дозволу на здійснення благоустрою шляхом встановлення паркану та дитячого спортивного майданчика. І другим пунктом пропонується звільнити їх від сплати за надання контрольної картки на порушення благоустрою. Відповідно зобов’язати в установленому порядку оформити цю контрольну картку», – наголосив директор юридичного департаменту міської ради Євгеній Черниш.
Депутати міської ради одноголосно проголосували «за» цей проєкт рішення.
Анастасія Бондарчук, ctv.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
live comments feed...