![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
12:00, 28 липня 2020 р.
Надійне джерело
На Житомирщину надійшла чергова партія гуманітарної допомоги з Канади
![На Житомирщину надійшла чергова партія гуманітарної допомоги з Канади На Житомирщину надійшла чергова партія гуманітарної допомоги з Канади](/dist-assets/images/cap.jpg)
27 липня на Житомирщину надійшла чергова партія гуманітарної допомоги з Канади в рамках програми «Допомога дітям України».
Вантажівку з гуманітарними пакунками зустрів заступник голови ОДА Віктор Градівський.
Про це повідомляє пресслужба Житомирської ОДА.
“У зв’язку з пандемією частина сімей переживає кризу. Зокрема йдеться про родини, у які повернулися діти з інтернатних установ. Для допомоги таким сім’ям необхідно об’єднати зусилля області, громад та громадських організацій”, — зазначив Віктор Градівський.
Нагадаємо, що Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба особисто звернувся до української діаспори в Канаді з проханням підтримати кризові сім’ї, у які повернулися діти з інтернатних закладів у зв’язку з введенням карантину через поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Конгрес українців Канади, Канадсько-українська фундація, Help Us Help та міжнародна корпорація Meest Express започаткували програму «Допомога дітям України» для забезпечення сімей і дітей продуктовими та гігієнічними наборами.
Довідково. Станом на 27.07.2020 цією програмою було організовано 4 тури поставки продуктових та гігієнічних наборів до Житомирської області, якими забезпечено 200 сімей. У цих сім’ях виховуються 505 дітей, з яких 270 перебували в закладах інституційного догляду та виховання.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
16:48, 24 липня
18:55, 18 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...