• Головна
  • На Житомирщині досі тривають пошуки двох зниклих дітей (ОНОВЛЕНО)
14:10, 6 березня 2013 р.

На Житомирщині досі тривають пошуки двох зниклих дітей (ОНОВЛЕНО)

28 лютого о 21:00 до служби цивільного захисту в Радомишльському районі надійшло повідомлення про те, що у селі Глиниця зникло 2 хлопчики, 2008 та 2009 років народження. Пошуки, що були розпочаті у той же день міліціянтами, на жаль, виявилися безуспішними.

1 та 2 березня працівниками УМВС у кількості 95 чоловік та 5 чоловік особового складу 16 державної пожежно-рятувальної служби міста Радомишль проводили пошукові роботи вздовж річки Мика та прилеглої території села Глиниця. Проведено подвірний обхід сіл Нова Юрівка, Кичкирі, Юрівка та Брід. Водолазами Коростенської МКАРС та обласної КРС на воді обстежено акваторію річки Мика на площі близько 1 км2 у напрямку течії.

3 березня співробітниками УМВС у кількості 55 чоловік проведено подвірний обхід сіл Першотравневе, Городчин та прилеглих до них лісосмуг та ярів. Водолазами обласної КРС на воді обстежено близько 200 м акваторії річки Мика у напрямку течії. У ході проведення пошукових робіт зниклих дітей не виявлено.

4 березня особовим складом 16 державної пожежно-рятувальної частини міста Радомишль прорубано 14 отворів у кризі річки Мика, розмірами 2х3 м, для обстеження водолазами дна на 1 км нижче за течією від ймовірного місця утоплення. У ході проведення пошукових робіт зниклих дітей не виявлено.

5 березня рятувальниками та активістами села Глиниця було зроблено 18 лунок для роботи водолазів. Водолази з Житомирської обласної служби обстежили ще близько 700 метрів дна річки.

Станом на ранок 6 березня водолазами обласної КРС на воді заплановано обстеження акваторії річки Мика, співробітниками УМВС – продовження оперативно-розшукових заходів.

На Житомирщині досі тривають пошуки двох зниклих дітей (ОНОВЛЕНО), фото-1

 DSCN5274

 DSCN5275

 DSCN5280

 DSCN5297

 DSCN5301

 

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...