• Головна
  • В Житомирі дашники перевірятимуть, як водії пропускають швидкі
15:40, 6 березня 2013 р.

В Житомирі дашники перевірятимуть, як водії пропускають швидкі

Профілактичні заходи «Увага! Спецсигнал!» проходять в Україні з 5 по 7 березня. Упродовж трьох днів Державтоінспекція перевірить, як водії виконують вимоги Правил дорожнього руху в частині надання переваги в русі автомобілям з ввімкненими спецсигналами.

Про необхідність пропускати автомобілі зі спецсигналами, ДАІ не втомлюється нагадувати водіям. Мова, насамперед, йде про машини швидкої медичної допомоги, від оперативності прибуття на місце виклику яких залежить життя й здоров’я людей.

В першу чергу, профілактичні заходи будуть проводитися в обласних центрах та містах з великими транспортними потоками. Адже саме тут, через те, що водії авто в порушення всіх вимог не пропускають транспортні засоби з включеними проблисковими маячками, оперативні служби часто не можуть вчасно дістатися місця призначення. Нагадаємо, згідно законодавства України право на перевагу в русі мають автомобілі з включеними спеціальними сигналами швидкої медичної допомоги, аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, міліції, військової автомобільної інспекції, служби інкасації тощо.

Крім того, під час проведення заходів, працівники ДАІ проведуть обстеження ділянок вулично-дорожньої мережі, що прилеглі до території медичних закладів. При виявленні незадовільного стану проїзної частини, керівникам дорожньо-комунальних організацій будуть направлені приписи на усунення недоліків.

Також працівники ДАІ обговорять з керівниками управлінь охорони здоров’я можливість корегування або розроблення маршрутів руху автомобілів швидкої медичної допомоги з урахуванням особливостей вулично-дорожньої мережі.

Водіям варто пам’ятати: обладнання оперативних авто спецсигналами, не чиясь примха, а життєва необхідність. Там, де чекають на виклик «швидку», міліцію або пожежну охорону, рахунок іноді йде на хвилини. Тож ваша байдужість й зневага до чужої біди може мати фатальні наслідки. А назавтра «швидка» може не встигнути до вас.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...