• Житомирянка виграла перше золото на особистому чемпіонаті України з веслування в Дніпрі
16:30, 30 липня 2020 р.
Надійне джерело

У четвер, 30 липня, в Дніпрі стартував особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. В перший же день змагань житомирські велсувальники виграли перші медалі турніру.

Спортсменка житомирської ОШВСМ Анастасія Четверікова в парі з Юлією Колесник (Одеська обл.) в каное-двійці виграли золото на дистанції 500 м серед жінок. Результат дівчат - 1.55,79.

Наша Юліана Путніна на цій же дистанції в парі з Оленою Циганковою (Рівненська обл.) фінішувала четвертою.

Фінал в цій дисципліні проходив з попутним вітром 2 м/с. Вітаємо чемпіонів та їхніх тренерів!

Джерело: sportzt.com

#чемпіонат #веслування #дніпро #річка #спорт #перемога #житомирянки #житомирські #спортсмени #змагання