![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
17:30, 30 липня 2020 р.
Надійне джерело
Минулої доби на Житомирщині зафіксовано пожежі, що попередньо сталися через електрику
![Минулої доби на Житомирщині зафіксовано пожежі, що попередньо стали... Минулої доби на Житомирщині зафіксовано пожежі, що попередньо сталися через електрику](/dist-assets/images/cap.jpg)
28 липня о 20:36 до Служби порятунку «101» м. Коростень надійшло повідомлення про загоряння у житловому будинку на двох господарів по вул. В.Стуса. За вказаною адресою виїхало два відділення фахівців 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
По прибуттю з’ясувалося, що пожежа спалахнула у веранді однієї з квартир – горіла стеля. Господар разом із сусідами вже розпочали заливати вогонь водою.
О 21:00 рятувальники ліквідували пожежу. Також вони не допустили поширення горіння по всій площі дерев’яного будинку. Вогнем знищено лише 1 кв.м стіни та 2 кв.м перекриття.
![Минулої доби на Житомирщині зафіксовано пожежі, що поперед..., фото-1 Минулої доби на Житомирщині зафіксовано пожежі, що попередньо сталися через електрику, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Вже 29 липня з 6:20 рятувальники Андрушівщини працювали над гасінням пожежі в селі Яроповичі. Там спалахнув сінник на території приватного домоволодіння. Існувала загроза поширення полум’я на розташований впритул дерев’яний хлів із значною кількістю худоби в середині та житловий будинок. До приїзду вогнеборців на пожежу залучили місцевий трактор з водою, завдяки якому селяни розпочали самотужки відбивати вогонь від господарчої будівлі.
![Минулої доби на Житомирщині зафіксовано пожежі, що поперед..., фото-2 Минулої доби на Житомирщині зафіксовано пожежі, що попередньо сталися через електрику, фото-2](/dist-assets/images/cap.jpg)
Спільними зусиллями фахівців ДСНС та місцевих мешканців о 07:35 пожежу локалізовано. Наразі рятувальники розбирають та проливають сіно. Вогнем знищено сінник та 20 т грубого корму.
В обох випадках попередня причина пожежі – коротке замкнення електромережі. Остаточні наразі встановлюються.
У ДСНС України в Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...