![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
14:00, 31 липня 2020 р.
Надійне джерело
Своїх не здаємо: В Житомирі відбулася акція на підтримку ветерана «Азову» Романа Боровика
![Своїх не здаємо: В Житомирі відбулася акція на підтримку ветерана «... Своїх не здаємо: В Житомирі відбулася акція на підтримку ветерана «Азову» Романа Боровика](/dist-assets/images/cap.jpg)
Сьогодні у Житомирі біля міського відділу поліції зібрались ветерани російсько-української війни, активісти Нацкорпусу та інших патріотичних організацій на підтримку ветерана полку “Азов” Романа Боровика на псевдо “Сатана”, який був учасником інциденту в офісі партії Шарія, що стався 22 червня.
Про це повідомляє пресслужба Нацкорпусу у місті Житомир.
Роман Боровик повідомив, що не переховується, вільно пересуваючись і в Житомирі, і в Києві. У Житомирський відділок поліції він приїхав, щоб вирішити всі питання щодо розшуку.
У свою чергу адвокат Романа висловив обурення, чому не відкрили кримінальне провадження стосовно керівника місцевого осередку партії Шарія, який розпилював сльозогінний газ в офісному приміщенні. Відповідну скаргу вже подали до суду.
Пресслужба Нацкорпусу в м. Житомир
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:12, 21 липня
7
13:12, 21 липня
3
07:24, 17 липня
10:25, Сьогодні
live comments feed...