• Головна
  • За півроку Житомирщина експортувала товарів на суму 265 млн. доларів
09:54, 12 жовтня 2010 р.

За півроку Житомирщина експортувала товарів на суму 265 млн. доларів

У січні–серпні поточного року підприємствами області експортовано товарів на суму 265 мільйонів доларів США, що на 12% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Експортні операції здійснювались з партнерами з 73 країн світу.

Найбільше товарів з області експортовано до Російської Федерації – 30% загального обсягу, Туреччини – 11%, Німеччини – 10%, Білорусі та Італії – по 6%. Порівняно з аналогічним періодом попереднього року підприємства області на третину наростили експортні поставки до Росії, Туреччини та Білорусі, на 10% – до Німеччини. Водночас експорт до Італії скоротився на 30%. Товарна структура експорту на три чверті сформована поставками деревини та виробів з неї, мінеральних продуктів, машин та обладнання, текстильної продукції, готових харчових продуктів та виробів з чорних металів.

Основу експортних поставок до Російської Федерації та Білорусі складали мінеральні продукти, котли та обладнання. До Туреччини надходили переважно деревина та вироби з неї, чорні метали. Німеччина була споживачем текстильного одягу та виробів з чорних металів.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...