• Головна
  • Житомирські міліціонери відзначили прихід весни концертом
09:31, 7 березня 2013 р.

Житомирські міліціонери відзначили прихід весни концертом

Святкові заходи з нагоди свята весни на Житомирщині пройшли за участі міліційних художніх колективів з Дніпропетровська, Миколаєва та оркестру УМВС України в Хмельницькій області.

Співочі та танцювальні таланти з «Дніпровської варти» та «Южного патруля» змусили битись в унісон серця п’ятиста глядачів обласної музичної філармонії, де відбувалися урочисті заходи. А вітання від колег з Хмельниччини стали вагомим довершенням свята.

Житомирські міліціонери відзначили прихід весни концертом, фото-1


jpg
Подарувати жінкам радість і любов, змусити відчути тепло весни і надійну підтримку сильної статті взялися чоловіки УМВС України в Житомирській області. Відтак працівниць та ветеранів органів внутрішніх справ області запросили до святкової зали Житомирської музичної філармонії, де зі словами вітань до них звернувся начальник обласного Управління Анатолій Лазарев.

- Ми, чоловіки, не завжди можемо навіть осягнути, як жінкам, які працюють поряд з нами в підрозділах міліції, вдається встигати водночас бути відповідальними та сумлінними працівниками, турботливими мамами, а також коханими та люблячими дружинами. Гармонія в родині, виховання дітей, успішна реалізація на роботі – вам все вдається і при цьому ви щодень даруєте радість та посмішку. Зі святом вас, чарівні, милі та ніжні жінки.

jpg
jpg
Цього дня у залі панували музика та мистецтво. Спеціально запрошені художні колективи з Дніпропетровська, Миколаєва та Хмельницького чарували своєю майстерністю присутніх у залі працівників та ветеранів органів внутрішніх справ.

jpg
jpg
jpg
jpg
jpg
«Дніпровська варта», яка розпочала естафету свята, окрім мелодійних композицій у виконанні солістів ансамблю, подарувала ще й запальні танцювальні композиції, за виконанням яких, затамувавши подих, спостерігали учасники урочистостей.

jpg
Продовжуючи концерт, на сцену вийшли дівчата та хлопці «Южного патруля» з Миколаєва. Багатобарвність костюмів та широкий діапазон репертуару забезпечили теплий прийом глядачів та щирі оплески. Колеги з півдня дарували глядачам свої мистецькі таланти, підтримуючи атмосферу справжнього свята весни.

jpg
Натомість зал поринув у музику джазу у виконанні оркестру УМВС в Хмельницькій області, до речі неодноразового учасникам та лауреата багатьох міжнародних конкурсів.

jpg
Відтак отримані від концерту позитивні емоції справили незабутнє враження та щире захоплення, а також подарували яскраві відчуття радості та весни. Тож зі святом вас, шановні жінки!

jpg

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...