• Головна
  • У Житомирі відзначили лауреатів конкурсу-фестивалю мистецтв «Зірочко, засвітись!»
17:30, 4 серпня 2020 р.
Надійне джерело

У Житомирі відзначили лауреатів конкурсу-фестивалю мистецтв «Зірочко, засвітись!»

У Житомирі відзначили лауреатів конкурсу-фестивалю мистецтв «Зірочко, засвітись!»

У Житомирі відзначили лауреатів конкурсу-фестивалю мистецтв «Зірочко, засвітись!»Яскраві декорації, творча атмосфера і талановиті учасники, – саме таким усім присутнім та глядачам запам’ятається 2-й Всеукраїнський телевізійний конкурс-фестиваль мистецтв «Зірочко, засвітись!», який відбувся 1 серпня у літньому театрі «Ракушка».

Більше півтисячі конкурсантів з різних куточків України змагалися за можливість вийти до фіналу. У першому етапі виконавці презентували відео-роботи, які необхідно було надіслати на електронну пошту конкурсу для розгляду журі. Для фіналу відібрали 60 найкращих учасників у чотирьох номінаціях: «Вокал», «Інструментальне мистецтво», «Хореографія» та «Акторська майстерність».

Спочатку через карантин організатори планували надіслати дипломи поштою. Та фінальний етап все ж провели наживо із дотриманням усіх санітарних норм. Адже, незважаючи на розвиток інтернет-технологій, живі непідробні емоції, святкова атмосфера та вихід на сцену не можуть конкурувати із онлайн-форматом.

«За великого бажання і родин, і дітей, які дуже хочуть проспівати наживо і отримати так само винагороду, ми сьогодні пішли назустріч і робимо це на фіналі фестивалю „Зірочко, засвітись!“. Звичайно, він всеукраїнський, але приїхати з інших областей вони не змогли. Нам передавали вітання щирі, вони подружилися ще минулого року. Це і Лисичанськ, і Рубіжне Луганської області, і з Луцька, Чернівців, Києва. На жаль, вони сьогодні лише у електронних засобах інформації зможуть побувати на фестивалі і побачити цьогорічних виконавців», – розповідає голова благодійного фонду «Надія Є», організатор фестивалю Надія Юшкевич.

Учасників конкурсу одразу у далеке плавання не відпускають, – зазначають у суддівській колегії. Протягом року з конкурсантами проводять майстер-класи, їх запрошують брати участь у різноманітних міських, обласних та всеукраїнських заходах. Тож таким чином у них є змога постійно відточувати свою майстерність.

«Мене дуже тішить, що ми починаємо оживати. І це відчувається у цій атмосфері, де багато дітей. Цей конкурс – він такий унікальний, надзвичайний. Я вже 6 років – голова журі. І ми вибираємо талановитих дітей. Я пам’ятаю ще тих дітей, які були ще зовсім маленькі. Сьогодні вони вже справжні зірки. Сьогодні діти, які починали з нами цей конкурс, вони вже поступили в театральні ВУЗи, в музучилища. І навіть в консерваторію. Тобто вони вже фахівці. І я вважаю, що такий поштовх, який даємо ми дітям для того, щоб вони повірили в себе, для того, щоб ця зірка в них засвітилась, це дуже важливо. Тому що Україна має талановитих гарних дітей. А діти – це наше майбутнє», – розповідає посміхаючись голова журі конкурсу-фестивалю «Зірочко, засвітись!» Наталія Тимошкіна.

Члени журі кажуть: обирати кращих із кращих – завдання надзвичайно складне і відповідальне. Адже діти всі по-своєму унікальні та талановиті. Та запевняють: без призів жоден учасник не залишиться.

«Призи підготували, як завжди. Це буде і Гран-прі конкурсу, будуть кубки в кожній номінації, будуть медалі кожному учаснику, дипломи переможця і за участь кожному. Також іще, дякуючи тому, що ми мали підтримку і спонсорську, і міської влади, тому кожна дитина отримає невеличкий, але подаруночок, що заохотить їх до творчості», – говорить Надія Юшкевич.

Багаточасові підготовки та репетиції не могли не позначитися на емоційному стані учасників, – за кулісами хвилювання було дуже відчутне. Усі конкурсанти хотіли виступити якнайкраще та, звичайно ж, не тільки взяти участь у конкурсі, а й перемогти. Не останню роль відіграли і батьки дітей, які не лише їх підтримували морально, деякі навіть пройшли з ними цей творчий шлях від початку і до кінця.

«Ми з фестивалем уже 3 роки, де є учасником моя дитина. У мене дочка творча натура: і співає вона, танцює, пише вірші. Вона дуже любить художнє слово. З 4-х років вона починала зі мною їздити на різні конкурси, масштабні фестивалі. Все життя ми працювали в музиці, в творчості. Творча доріжка моєї дитини не закінчилася. Донечка пішла навчатися в Київський університет культури і мистецтв. Вона планує все своє життя пов’язати з творчістю», – ділиться мама однієї з учасниць конкурсу-фестивалю Леся Ковпака.

Чаруюча гра на музичних інструментах, запальні танки, цікаві акторські сценки, вражаючі співочі таланти, – конкурсанти викладалися на повну та показували свої творчі здібності, щоб не залишитися без уваги глядачів та журі.

«Займаюся я вже 9 років вокалом. Не перший раз я на цьому конкурсі. Хочу подякувати організаторам конкурсу та Надії Володимирівні за таку можливість вийти на сцену та показати себе. Кожна людина по-своєму переживає пісню. Для мене – це феномен», – зізнається учасниця конкурсу Єлизавета Біденко.

Усі учасники фестивалю особливі та неординарні. Кожен зі своєю історією. Хтось на фестивалі вже, так би мовити старожил, а деякі лише ступають на цю творчу стежину під назвою «Зірочко, засвітись!». Своїми враженнями та емоціями діляться щиро та відверто.

«Я займаюсь у зразковому хореографічному колективі „Зорі Житомира“. Займаюсь 8 років народними танцями. На цьому фестивалі не вперше, десь третій раз. Танці – це моє життя», – наголошує учасник конкурсу.

«Я спочатку була як учасниця. На першому концерті я отримала нагороду Гран-прі. І після того часу, коли я вже була як переможниця цього конкурсу, я зараз виходжу на сцену як гість. Я виступаю також з дітьми, підлітками, з якими я теж починала свій шлях на цьому конкурсі.

На сцені я з дитинства – з 5 років. Але саме у фонді „Надія Є“ – від самого початку. Я і співаю, і також займаюсь театральним мистецтвом. 9 років співаю і 6 років ходжу на театральний гурток. Я з дитинства люблю конкурси, люблю не сперечатися, а показувати своє мистецтво, показувати, чому я навчилась і чого мені ще треба добитися, щоб піти далі по цьому шляху», – розповідає учасниця конкурсу Божена Вознюк.

Наприкінці заходу лауреатів нагородили медалями, дипломами та подарунками у номінаціях «Акторська майстерність», «Інструментальний жанр», «Хореографія» та «Вокал».

Номінація «Вокал»

I вікова категорія (7-10 років)

I місце – Злата Скаскова, Чуднівська школа мистецтв «Кольоровий сон»

II місце – Олександра Киндалюк, м. Житомир, авторська пісня «Технолоджі клас»

III місце – Єва Федоришина, Попільнянська ДМШ «Сила»

II вікова категорія (11-15 років)

I місце – Артем Фесько і Наталка Мінгалєєва, Попільнянська мистецька школа, «Adagio»; Єлизавета Біденко, м. Житомир, «Материнська любов»

II місце – Єва Татарчук, Попільнянська ДМШ «Україна»; Максим Матківський, Попільнянська ДМШ, «Dance Monkey»; Іларія і Крістіна Купчинські, дитяча вокальна студія «Голос», «Мамині очі»

III місце – Артем Габзівський, дитяча вокальна студія «Голос», «Моя сім‘я»; Дарина Сидорчук, с. Хомутець, «Батьки»

Номінація «Акторська майстерність»

II вікова категорія (11-15 років)

I місце – В’ячеслав Гайдай, м. Бердичів, «Дідів прогноз»; Петро Петрук, м. Бердичів, «Лист до загубленого адресата»; дует Петро Петрук і В’ячеслав Гайдай

III вікова категорія (16-25 років)

II місце – Діана Ярмоленко, «Мавка лісова»

IV вікова категорія (змішана)

I місце – дитяча театральна студія «Феєрія», смт Хорошів, літ. муз. комп., «Театр»

Номінація «Інструментальний жанр»

II вікова категорія (11-15 років)

I місце – Роман Залюбовський, м. Бердичів, труба, «Summertime»; колектив «Квіточка», м. Коростень

Номінація «Хореографія»

I вікова категорія (7-10 років)

I місце – Діана Пилипчук, Любарський район, художня гімнастика; Даша Самолюк, «Зорі Житомира», варіація балету «Лускунчик»

II місце – зразковий художній колектив «Фієста», ірландська джига

II вікова категорія (11-15 років)

I місце – зразковий художній колектив «Фієста», «Поліські візерунки»

II місце – Анастасія Котвицька, м. Новоград-Волинський, «Незламна»; колектив «Квіточка», м. Коростень

III вікова категорія (16-25 років)

I місце – Дмитро Шаран, соліст зразкової театрально-хореографічної студії «Світлячок», «Із забуття»

IV вікова категорія (змішана)

I місце – зразкова театрально-хореографічна студія «Світлячок», м. Житомир, «Одного разу в Нью-Йорку»

II місце – зразковий художній колектив «Фієста», «Козаки-парубки»

Гран-прі

Артем Фесько і Наталка Мінгалєєва, Попільнянська та Новоград-Волинська мистецькі школи; дитяча театральна студія «Феєрія», смт Хорошів, літ. муз. комп.

Анастасія Бондарчук, ctv.ua

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#зірочко #засвітись #конкурс #житомир #житомирщина #житомирська #область #талант #музика #виступи #фестиваль
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Мер Малина про ранковий ракетний удар: Пошкоджено об’єкт інфраструктури та близько 100 житлових будинків, троє поранених, – ВІДЕО
ДСНС
За самовільний забір води з підземного горизонту підприємству на Житомирщині доведеться сплатити майже 200 тис гривень
ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ
На Житомирщині патрульні надали домедичну допомогу жінці, яка мала намір вкоротити собі віку
ПОЛІЦІЯ
На Житомирщині поліція розшукує 48-річного чоловіка
РОЗШУК
Оголошення
live comments feed...