• Головна
  • Гості 240 країн світу можуть цьогоріч відвідати Конгрес Свідків Єгови, який відбудеться онлайн
16:30, 4 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Гості 240 країн світу можуть цьогоріч відвідати Конгрес Свідків Єгови, який відбудеться онлайн

Гості 240 країн світу можуть цьогоріч відвідати Конгрес Свідків Єгови, який відбудеться онлайн

Влітку 2020-го традиційно відбувається конгрес Свідків Єгови.

Цього року він буде особливим — у зв’язку з карантином та коронавірусною інфекцією, він відбудеться онлайн. Захід було відмінено у форматі масового заходу і відбулися такі трансформації. Принаймні у 2020, коли маємо таку складну епідеміологічну ситуацію.

За словами організаторів, запрошені гості в 240 країнах світу «відвідають» цього літа конгрес за назвою ”Завжди радійте!”. Цього року конгрес у форматі масового заходу було відмінено чepeз пандемію вірусу COVID-19.

Гості 240 країн світу можуть цьогоріч відвідати Конгрес Свідків Єгови, який відбудеться онлайн, фото-1

«Вперше з 1897 року Свідки Єгови відмовилися від проведення своїх масових богослужінь на стадіонах та в орендованих приміщеннях i перенесли цю щорічну подію на Інтернет-платформу. Уci Свідки i гості будуть переглядати програму протягом липня та серпня 2020 року на веб-сайті JW.ORG», — зазначають організатори.

Гості 240 країн світу можуть цьогоріч відвідати Конгрес Свідків Єгови, який відбудеться онлайн, фото-2

Цікаво, що й мешканців Житомирщини на конгресах зазвичай теж немало — близько 2500 осіб. Наприклад, таку цифру було зафіксовано на триденному конгресі у Києві на стадіоні HCK «Олімпійський». Варто зауважити, що минулого року конгрес зібрав 21 894 Свідків та гостей. Показово, що, за словами організаторів заходу, місцеві Свідки додатково прибирали цей стадіон перед проведенням події та після закінчення програми конгресу.

Гості 240 країн світу можуть цьогоріч відвідати Конгрес Свідків Єгови, який відбудеться онлайн, фото-3

«Ми прийняли таке історичне рішення, керуючись двома християнськими принципами, а саме: повага до святості життя та любов до ближніх. Хоча ми дуже любимо збиратися разом, але життя надто цінне, щоб ним ризикувати,— говорить Дума Михайло — речник Свідків Єгови у Житомирській області. Неважливо, де ми перебуваємо фізично. Важливо, де наше серце. Цього року тема конгресу «Завжди радійте!» звертає увагу на єдність нашої міжнародної родини та радість, яку люди можуть мати, незважаючи на зростаючий стрес та відчай».

Взагалі ж конгрес мав відбуватися упродовж трьох днів поспіль. Але його онлайн- версія буде опублікована у шести частинах. Перша i друга частини вже доступні для перегляду. Останні вихідні, на яких заплановано онлайн -захід, припадають на 29 і 30 серпня. Завдяки тому, що цьогорічна програма доступна сотнями мов онлайн (у т.ч. українською), цей конгрес, цілком можливо, «відвідає» рекордна кількість людей по всьому світі.

Гості 240 країн світу можуть цьогоріч відвідати Конгрес Свідків Єгови, який відбудеться онлайн, фото-4

Під чac програми можна почути відповіді на такі запитання: що допоможе знайти та не втратити радість? Як розвивати радість у колі сім’ї? Як залишатися радісними у важкі часи? Родзинкою стане художній фільм з біблійним сюжетом.

За більш детальною інформацією, будь ласка, звертайтеся до Михайла Думи, за контактами: (097)432-70-45, [email protected] a6o відвідайте сайт JW.ORG

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#конгрес #свідки #єгови #житомирщина #житомирська #область #релігія #віра #україна #захід #онлайн #анонс
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...