
16:00, 5 серпня 2020 р.
Надійне джерело
У багатоповерхівках Житомира продовжують встановлювати індивідуальні теплові пункти

В районі БОСів та вулиці Героїв Десантників проведено будівельні роботи для встановлення 20 ІТП. У 13 з 20 підготовлених приміщень внесено обладнання та залишилось провести пуско-налагоджувальні роботи.
Про це повідомляє КП "Житомиртеплокомуненерго" міської ради.
«Продовжуємо встановлювати індивідуальні теплові пункти (ІТП) в багатоповерхівках Житомира. В районі Шевченко-Вітрука становлено 17 ІТП з 32, залишилось провести пуско-налагоджувальні роботи. На решті 15 проходять роботи з підготовки приміщень.
Монтаж одного ІТП триває близько 2 тижнів. Обладнання встановлюється в підвалах будинків і потребує значних зусиль для підготовки місця для ІТП. Теплові пункти, що встановлюються в будинках відрізняються конструкціями та потужністю обладнання. Вартість одного ІТП складає від 10 до 18 тис євро. Модернізація системи теплопостачання проводиться в рамках проєкту Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР).
До початку опалювального сезону плануємо загалом встановити 76 ІТП», — зазначається в повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Shifton Field Service у Житомирі: коли виїзний сервіс тримає темп і не зриває домовленості
Новини компаній
12:16
5 лютого
13:30
2 лютого
Оголошення
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого
09:27, 6 лютого