• Головна
  • Заступник губернатора Балюрко може стати заступником Міністра культури
14:45, 7 березня 2013 р.

Заступник губернатора Балюрко може стати заступником Міністра культури

Заступником Міністра культури України може бути призначений нинішній заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Віктор Балюрко, відомий рядом корупційних скандалів, пов’язаних із розбазарюванням коштів, виділених на ремонт обласної філармонії та родинними поїздками до Парижу за рахунок коштів місцевого бюджету, повідомляє ЧАС.

Міністерство культури України вже майже рік як є центром прийняття сумнівних кадрових рішень. Одним із найбільш скандальних став свого часу конфлікт між директором заповідника «Києво-Печерська Лавра» Вікторією Лісничою та її заступницею Владою Литоченко. Остання звинуватила Лісничу у отриманні хабаря за призначення Литовченко на посаду заступника директора у розмірі 50 тисяч доларів, який нібито Ліснича так і не передала до «пункту призначення» - тодішньому Міністру культури Михайлу Кулиняку.

Можливість призначення на посаду заступника Міністра культури України скандально відомого Віктора Балюрко підтверджує, що з приходом на посаду очільника Мінкульту, кадрова політика міністерства залишилася незмінною.

Нагадаємо, що раніше Віктор Балюрко їздив до Парижу за бюджетні кошти. Він перебував у Європі не сам, а з дружиною і особиста поїздка була оформлена як службове відрядження. При цьому, у Житомирській облдержадміністрації повідомили, що одразу після відрядження Балюрко захворів, офіційно оформивши лікарняну довідку. Проте його колеги зустріли чиновника на весіллі у чудовому настрої та відмінному самопочутті.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...