• Головна
  • Замість протоколів житомирські жінки-водії отримували від ДАІ квіти
16:00, 7 березня 2013 р.

Замість протоколів житомирські жінки-водії отримували від ДАІ квіти

На центральному майдані Житомира напередодні 8 березня ДАІшники провели щорічну святкову акцію - привітання жінок, що перебували за кермом автомобілів.

Наперекір розповсюдженій думці про жінок-водіїв працівники ДАІ дуже рідко мають з ними проблеми, адже, як показує практика, жінки відповідальніше ставляться до безпеки дорожнього руху і рідше за чоловіків порушують Правила. 

Помітивши жінку за кермом, державтоінспектор незмінно спиняв автомобіль для того, щоб вручити водієві тюльпан і символічну листівку з привітаннями з нагоди жіночого свята. Не зважаючи на те, що подібна акція проводиться ДАІшниками не вперше, зупинка автомобілів фактично спантеличувала жінок, що перебували за їх кермом. Проте вже за мить, побачивши в руках вартових дорожньої безпеки троянду, на жіночому обличчі з’являлася посмішка.

Житомир 3

 Житомир 4

 Житомир 6

 Житомир 7

 Житомир 10

 Житомир 13

 

 Житомир 11

 

 

 Житомир 2

 

 

Самі жінки зізнаються, що такі зустрічі з працівниками ДАІ їм подобаються найбільше. Адже усміхнений державтоінспектор у святковому мундирі та ще й з квітами неабияк підіймає їм настрій. А ще не дозволяє забути ні на мить про жіноче свято.

 

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...