• Житомиряни виграли п'ять золотих медалей на молодіжному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное
18:00, 7 серпня 2020 р.
Надійне джерело

У Дніпрі після дорослого чемпіонату України з веслування на байдарках і каное, стартували змагання серед молоді та юніорів, у якому також беруть участь представники Житомирщини.

Три золоті "юніорські" медалі виграла наша каноїстка Тетяна Смоловенко в парі з Христиною Осипчук (Львів). Двійка дівчат була першою на дистанціях 1000, 500 і 200 метрів.

Анастасія Четверікова виграла "молодіжне" золото в каное-одиночці на 500 метрівці.

А Юліана Путніна здобула золото серед молоді в каное-двійці на дистанції 500 разом із Оленою Циганковою з Рівного. Вона ж стала срібною призеркою на цій дистанції у змішаній категорії.

Бронзову медаль в складі байдарки-четвірки на дистанції 1000 метрів завоював наш Максим Теленков.