• Головна
  • На Житомирщині 80 дітей із батьками виганяють на вулицю із казарми
скандал
11:05, 8 березня 2013 р.

На Житомирщині 80 дітей із батьками виганяють на вулицю із казарми

скандал

Дружини офіцерів Бердичівського гарнізону мусять відстоювати казарму, в якій живуть, бо за борги можуть опинитися просто неба, — йдеться в сюжеті ТСН.

У цьому будинку живе 80 малолітніх дітей. Їхні мами одна за одною отримали передження, що завтра можуть опинитися на вулиці. "Виселення сім'ї повністю із малолітньою дитиною", — сказано у судовому позові. З офіцерськими родинами судиться квартирно-експлуатаційне управління за комунальні борги. Жінка кажуть, що згідно з квитанціэю, за житло вони мають платити 1400 грн за однокімнатну квартиру.

Сума така, бо з мешканців казарми поліпшеного планування хочуть отримати плату за тарифами підприємств. Тож вони почали сплачувати за тепло, воду та світло як інше населення. Різниця вилилася у величезні борги — до 15 тисяч грн у кожного.

Практично усі жінки перебувають у декреті. Працюють лише чоловіки і їхня зарплата зовсім не перекриває той тариф, який нараховують людям. Секрети тарифної арифметики у військовому відомстві не пояснили журналістам. Натомість адвокат, який узявся захищати офіцерські родини у судах каже, що змушувати людей платити за заводськими тарифами незаконно.

Люди стали заручниками назви будинку, в якому живуть. Якби він звався житловим, а не казармою, то жодної тарифної плутанини не було б, кажуть міські чиновники. Про перейменування, мовляв, просили в Міноборони, проте відповіді так і не отримали. Невідомо, що робити тепер, коли людей погрожують виселити.

Жителі казарми готуються її боронити. Кажуть, що готові на все.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...