• У Бердичеві відбувся турнір до міжнародного дня шахів
18:00, 10 серпня 2020 р.
Надійне джерело

У Бердичеві відбувся турнір до міжнародного дня шахів

В турнірі взяли участь 10 учасників, які грали за коловою системою (9 турів) у швидкі шахи. Контроль часу — 10 хвилин + 5 секунд кожному учаснику до кінця партії.

Організатором спортивного заходу став Разін Юрій Степанович — інструктор «Спорт для всіх», батько та перший тренер Разіна Вадима — бронзового призера чемпіонату Європи з шахів.

У Бердичеві відбувся турнір до міжнародного дня шахів, фото-1

Турнір, незважаючи на невелику кількість учасників, був досить представницький: 1 міжнародний майстер, 6 кандидатів у майстри спорту, 3 шахісти з кваліфікацією перший розряд.

Перше місце виборов КМС Охріменко Сергій (м. Житомир). Сергій — неодноразовий призер різних обласних і всеукраїнських змагань.

Другим став Вінарчук Олександр (м. Бердичів). Олександр рідко радує нас участю у змаганнях, але якщо грає, то робить це якісно. Він був тричі чемпіоном Житомирської області.

У Бердичеві відбувся турнір до міжнародного дня шахів, фото-2

Третім став Власюк Олег (м. Бердичів). Олег демонструє стабільну гру і постійно підвищує свою шахову майстерність. Організатори заходу бажають йому подальшого росту і розвитку!

«Приємно було бачити за грою Подольську Заріну (м. Бердичів), яка вигравала медалі на чемпіонатах України у Миколаєві, Львові, Луганську у вікових категоріях до 18 та до 20 років.

У Бердичеві відбувся турнір до міжнародного дня шахів, фото-3

Дякуємо учасникам за участь і запрошуємо на наступні заходи, про які буде повідомлено на сайті Житомир шаховий», — зазначають організатори турніру.

У Бердичеві відбувся турнір до міжнародного дня шахів, фото-4
У Бердичеві відбувся турнір до міжнародного дня шахів, фото-5
У Бердичеві відбувся турнір до міжнародного дня шахів, фото-6
У Бердичеві відбувся турнір до міжнародного дня шахів, фото-7
#шахи #бердичів #шаховий #турнір #житомирська #область #житомирщина #змагання #шахісти