• Головна
  • Ленінські війни в Житомирі: комуністи і міліціонери не дали спалити опудало «комуністичної гідри»
10:04, 11 березня 2013 р.

Ленінські війни в Житомирі: комуністи і міліціонери не дали спалити опудало «комуністичної гідри»

Більше сотні житомирян взяли участь у черговому протистоянні комуністів та їх противників, яке відбулось в Житомирі 10 березня на Соборному майдані.

Комуністи присвятили свій захід захисту пам'ятників Леніну від спроб націоналістичних сил знести їх по всій країні, націоналісти виступили з вимогою знищення символів комуністичного режиму, а також за перейменування вулиць, - повідомляє УНІАН.

Під час маршу націоналісти несли червоно-чорну символіку свого руху, вигукували гасло: Серп і молот - смерть і голод!, Слава нації - смерть ворогам і т.п.

У свою чергу комуністи привели до пам'ятника Леніну кілька сотень прихильників. Щоб уникнути масових заворушень між комуністами і націоналістами був виставлений кордон міліції, а за Будинком правосуддя знаходилися декілька автобусів з Беркутом.

Колона націоналістів впритул підійшла до учасників мітингу КПУ з вигуками Комуняку - на гіляки!, символічним опудалом "комуністичної гідри" і намагалася його спалити біля підніжжя пам'ятника вождю світового пролетаріату. Здійснити задумане націоналістам завадили правоохоронці й комуністи, які стали двома колонами і не підпустили їх до пам'ятника.

Щоб уникнути зіткнень, міліція відтіснила націоналістів в сторону, і вони в супроводі правоохоронців обійшли Будинок правосуддя, а потім пройшли з протестними вигуками знову перед мітингуючими прихильниками КПУ, тільки вже з іншого боку Соборного Майдану. Комуністи кидали в них сніжками і вигукували образливі гасла.

Нагадаємо, 3 березня повідомлялося, що в Єнакієвому невідомі розмалювали пам'ятник Володимиру Леніну фарбою.

Раніше в лютому повідомлялося, що Сумська міська рада ухвалила рішення демонтувати два пам'ятники Володимиру Іллічу Леніну в місті, говориться в рішенні відомства після голосування депутатів.

 

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...