• Головна
  • Ціни на тепло і воду для населення, бізнесу і бюджетників будуть різними
13:55, 11 березня 2013 р.

Ціни на тепло і воду для населення, бізнесу і бюджетників будуть різними

В міністерстві регіонального розвитку поділили українців на три категорії і придумали, як їм формувати тарифи на "комуналку", повідомляє ТСН.

Ціни на тепло і воду для населення, бізнесу і бюджетників будуть різними. Тарифи на воду і опалення для населення, бюджетних організацій і підприємств будуть різними після зміни в порядку формування тарифів на них.

Як повідомляє "Юрліга", в міністерстві регіонального розвитку розробили проект відповідних змін в Порядок формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і поставку. А також в Порядок формування тарифів на централізоване водопостачання і водовідвід.

Обидва документи були затверджені в 2011 році. Такі ж категорії будуть і в порядку тарифікації за холодну воду і водовідвід. Однак тут комунальники зможуть розширити перелік категорій. Тарифи для кожної із них будуть формуватися на основі принципу економічного обґрунтування витрат на виробництво, транспортування, поставку теплової енергії і наданням послуг по централізованому опаленню і подачі гарячої води.

Чинний порядок тарифікації не передбачає, що ціни можуть формуватися по категоріям споживачів.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...