• Головна
  • Депутати Верховної Ради від Житомирщини ховають своїх помічників, на яких держава виділяє гроші
15:43, 11 березня 2013 р.

Депутати Верховної Ради від Житомирщини ховають своїх помічників, на яких держава виділяє гроші

Громадянська мережа ОПОРА публікує списки помічників-консультантів народних депутатів України, які працюють на платній основі та на яких поширюється дія Закону України «Про державну службу», а також тих, які працюють на громадських засадах.

Прізвища і контакти помічників надані депутатами на запит мережі ОПОРА.

Житомирські депутати не поспішають показувати громадськості своїх помічників. На запит ОПОРИ відповів тільки мажоритарник Геннадій Зубко (фракція «Батьківщина) і УДАРівець Рустам Раупов.

У Зубка на сьогодні є 8 помічників: 4 отримують зарплату, ще 4 – громадські.  Галицька Ольга, Коберник Іванна, Кодоненко Катерина Віталіївна та Ткачук Аліна отримують зарплату і є штатними помічниками депутата. Годований Руслан, Журбенко Юрій, Провоторов Олександр та Ясюнецький Олексій є громадськими помічниками Зубка.

У Рустама Раупова троє штатних помічників - Рябчун Наталія, Варфоломіїв Ігор та Лисенко-Дворак Олена.

Регіонали Володимир Пехов, Віталій Журавський та Віктор Развадовський не подали інформації про помічників ОПОРІ. Також ніяких даних не надала позафракційна Анжеліка Лабунська. Не назвав своїх помічників і опозиціонер Сергій Пашинський. Засекретились комуністи Василь Самойленко та Олександр Присяжнюк.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...