• Головна
  • Агровиробники є беззахисними перед рейдерськими захопленнями
Новини компаній
11:15, 19 серпня 2020 р.

Агровиробники є беззахисними перед рейдерськими захопленнями

Новини компаній

Ситуація на території Мартинівської громади Пулинського району вкотре показує, що у випадку, коли влада не поставить серйозні бар'єри на перепоні рейдерським захопленням – аграрії стають беззахисними. 

На початку цього серпня розгорнулися справжні бойові дії у боротьбі за врожай. Без будь-якого документального підтвердження представники компанії "Ялинівка Нова", які кілька років тому були землекористувачами місцевих орендодавців Мартинівської громади, почали збирати і вивозити врожай. І це попри те, що землі в обробіток були віддані іншим агровиробникам. 

Адвокат Володимир Марчук, який представляє інтереси ТОВ «Ялинівка Нова плюс» та ТОВ «Агро Неборівка», компаній з якими орендарі уклали договори, розповідає: "Земля зареєстрована за іншими юридичними особами. Я представляю їх інтереси через порушення прав, яке зараз є. Захоплення врожаю.

вже оскаржується в судовому порядку. Андрій Ващенко свої дії обґрунтовує ксерокопією договору інвестування з нашою компанією. Однак такий договір не укладався, за фактом підробки документів вже порушено кримінальне провадження». 

Втім місцевим органам правосуддя селяни не сильно довіряють. Тим більше як розповідає колишній співзасновник компанії «Ялинівки» Юрій Клочков, інший співвласник Андрій Ващенко, цілеспрямовано, без відома своїх партнерів доводив підприємство до банкрутства. Юрій Клочков каже - «Махінації особливо ніхто і не ховав!... У вересні 2019 р., за вказівкою Ващенка, наша компанія якимось дивом надала безвідсоткову фінансову допомогу іншій компанії в розмірі 4 млн. грн. Переказала 2,5 млн. грн. нібито за поставку дизельного пального, однак це паливо на підприємство не поставлялося… Ми написали заяви в прокуратуру, поліцію, але чомусь ці справи зависли. Не виключаю, що Ващенко має якісь зв’язки у владі, які дозволяють йому безкарно продовжувати цю діяльність».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...