• Головна
  • Овруцьку лісову пожежну станцію визнали кращою в Україні
15:30, 12 березня 2013 р.

Овруцьку лісову пожежну станцію визнали кращою в Україні

У Всеукраїнському конкурсі на кращу лісову пожежну станцію, організованому Товариством лісівників України, першість вибороли лісівники Овруцького держлісгоспу.

Організатори конкурсу мали на меті підтримати творчу інінціативу працівників лісогосподарських підприємств, спрямовану на підвищення протипожежної стійкості лісових насаджень, на запобігання виникненню лісових пожеж та їх ліквідацію на мінімальних площах.

- Лісова охорона Овруцького держлісгоспу успішно здійснює охорону лісів від пожеж, - розповідає начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Ткачук. -  В минулому році в цьому підприємстві не допущено жодної пожежі.  Зрозуміло, що цьому передувала і широка та ефективна роз'яснювальна робота серед населення, і навчання бійців, і повне комплектування пожежних станцій механізмами, інвентарем та засобами звязку.

- Головне, звісно, це колектив, - доповнює головний лісничий Овруцького лісгоспу Володимир Захарчук, - його професіоналізм, вміння працювати відповідально та злагоджено,  приймати правильні рішення і  чітко дотримуватися правил безпеки.

За перемогу в конкурсі лісова пожежна станція Овруцького лісгоспу отримала грошову виногороду.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...