![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
21:00, 25 серпня 2020 р.
Надійне джерело
У Попільнянському районі біля кафе побили хлопця
![У Попільнянському районі біля кафе побили хлопця У Попільнянському районі біля кафе побили хлопця](/dist-assets/images/cap.jpg)
До місцевої лікарні з травмою голови ушпиталили жителя с. Парипсів. Поліцейські з’ясували, що хлопця побили поблизу місцевого кафе. Нині всіх учасників події встановлено, триває досудове розслідування.
Попередньо поліцейські з’ясували, що 23 серпня близько 3:00 поблизу сільського кафе між групою молоді стався конфлікт. У результаті 21-річному жителю с. Парипсів було завдано кількох ударів, унаслідок чого він впав. Знайомі допомогли травмованому дістатися додому. Лише увечері він повідомив рідним, що почувається зле, а ті викликали «медичну допомогу».
У хлопця діагностували тяжку черепно-мозкову травму та ушпиталили до хірургічного відділення Попільнянської лікарні.
Поліцейські встановили та опитали учасників події. Зокрема, з’ясували, що до вчинення правопорушення причетний 20-річний житель сусіднього населеного пункту.
Нині у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч. 1 ст. 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України триває з’ясування всіх обставин та встановлення ролі інших учасників події.
Законодавством такі протиправні дії караються позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
00:41, 15 липня
13:13, 21 липня
1
17:03, 19 липня
live comments feed...