• Головна
  • Половину ліфтів у Житомирі потрібно міняти або ремонтувати
09:57, 13 березня 2013 р.

Половину ліфтів у Житомирі потрібно міняти або ремонтувати

Складність полягає в тому, що 58% з наявних ліфтів вже відпрацювали свій нормативно-технічний термін – 25 років і мають бути або замінені на нові, або капітально відремонтовані. Найбільше обладнання, яке використало свій ресурс – в Житомирі – 450 ліфтів.

Торік в обласному центрі на експертне обстеження та капітальний ремонт ліфтів використано більше 4 мільйонів гривень, каже заступник житомирського міського голови Петро Закусило :

"Проведено експертну оцінку технічного стану 229 ліфтів, продовжено терміни експлуатації 134 ліфтам, що відпрацювали 25 і більше років. І у 49 ліфтах замінені вузли і деталі. Всього в Житомирі налічується 997 ліфтів"

У містах обласного підпорядкування та в Житомирі вже заклали кошти на ремонт ліфтів у поточному році, пояснив начальник департаменту житлово-комунального господарства області Геннадій Забродський і поінформував, що по області планують замінити 17 ліфтів та капітально відремонтувати 59.

"Крім того, ми думаємо, що Програмою капітального ремонту ліфтів буде опікуватися держава, і ми вже готуємо свої пропозиції по ліфтах, які відпрацювали свій нормативно-технічний термін"

Сьогодні в області налічується 574 ліфти, які експлуатуються 25 і більше років.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

ТОП новини
НЕДОБУДОВА Без сліз не глянеш: закинута недобудова на Житомирщині, що могла б стати потужним спортивним комплексом, — ФОТО
ПРЕЗИДЕНТ Президент України Володимир Зеленський відвідав з робочою поїздкою Житомирщину,— ФОТО
ВОДОНАПІРНА ВЕЖА Які таємниці «приховує» водонапірна вежа у Житомирі?, — ФОТО
ЦЕНТР ЗАХИСТУ ТВАРИН У Житомирі в серпні діятимуть акційні ціни для власників домашніх улюбленців у КП «Центр захисту тварин»
Оголошення
live comments feed...