• Головна
  • У житомирських школах буде адаптована єдина шкільна платформа
11:20, 28 серпня 2020 р.
Надійне джерело

У житомирських школах буде адаптована єдина шкільна платформа

У житомирських школах буде адаптована єдина шкільна платформа

Варто почати з того, що днями в Житомирі відбулася педагогічна конференція.

На заході представниками влади, а конкретно керівництвом Житомирської міськради та освітньої платформи під назвою HUMAN було підписано Меморандум про співпрацю та взаємодію.

Що ж таке HUMAN? А це назва освітньої платформи, що є єдиною шкільною системою, яка дозволяє забезпечувати нормальний, повноцінний процес навчання, наприклад, дистанційного. Особливо актуальною вона є тепер, коли перебуваємо в умовах адаптивного карантину, який, нагадаємо наразі продовжили до кінця жовтня.

Вищезгадана освітня платформа включає: видачу й перевірку домашніх завдань, зберігання планів шкільних занять та теми уроків, навчальні плани, мережу освітнього закладу (ред. школи), розклад уроків. Також до HUMAN входять такі важливі складові, як робота з медіаматеріалами, перевірка діяльності як конкретного класу загалом, так і школяра та педагога зокрема; сюди ж належить і калентар, завдяки йому контролюватиметься якість знань, а також профіль школяра, де можна побачити всі успіхи дитини в навчанні.

Євгеній Боровик, який є директором ТОВ «Еволюшн Груп», зауважив, що шкільна система HUMAN працює вже в кількох житомирських школах — №36 ім. Я. Домбровського, а також ЗОШ №21. Як розповідає Євгеній Боровик, нині здійснюватимуть безкоштовне навчання в цій освітній платформі вже й для інших житомирських навчальних закладів.

Очільник Житомира Сергій Сухомлин відмічає, що вкрай важливим є зацікавити учнів навчатися, зробити так, аби вони хотіли здобувати знання і це приносило школярам задоволення. У цьому керівництву міста повинні допомогти сучасні інструменти, такі я к впровадження нових технологій у житомирських навчальних закладах. І хоча, за словами Житомирського міського голови, це збільшить навантаження на освітян Житомира, втім це дасть можливість йти в ногу з часом, розвиватися. Сергій Сухомлин зізнається, що житомирські педагоги завжди на крок попереду, більше того, наші освітяни іноді навіть випереджають Міносвіти.

Завдяки продукту HUMAN Школа, у житомирських навчальних закладах з’являється можливість ліпші світові інновації в галузі освіти.

Система, про яку ми сьогодні розповідаємо — єдина, котра забучує повноцінний процес навчання. Школи, котрі вже долучилися до платформи, наприклад, постійно на зв’язку, має багато можливостей для спілкування, зокрема, й сторінки з опитуваннями, анонси подій навчального закладу, фотогалереї, а також дані про факультативи. Як висновок, галузь освіти, впроваджуючи й надалі цю шкільну систему, отримує гарну платформу, аби зручно комунікувати. До того ж, освітня платформа створена з урахуванням потреб сучасних навчальних закладів.

Серед переваг HUMAN Школи не можна не відмітити, що вона ще й добряче заощаджує час педагогам, дозволяючи приділяти більше уваги школярам і менше — рутині. Сервіс без проблем надасть доступ до навчальних планів, які в ньому збережені, а також до вже проведених занять, уроків, матеріалів, що подані у медіа. Окрім всього іншого, в системі можна видавати, отримувати та перевіряти домашні завдання, різноманітні тестування з того чи іншого предмету. Звісно ж, це береже дорогіцинний час, який раніше витрачався, наприклад, на тяганину з паперами. Інформаціє ставатиме простішою в отримуванні — на відстані декількох кліків.

за матеріалами Житомирської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#human #освіта #школа #навчання #житомир #житомирські #школи #освітяни #педагоги #житомирщина #платворма #система
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...