• Головна
  • Житомирський інститут медсестринства бере участь в швейцарському проєкті. ВІДЕО
17:45, 28 серпня 2020 р.
Надійне джерело

Житомирський інститут медсестринства бере участь в швейцарському проєкті. ВІДЕО

Житомирський інститут медсестринства бере участь в швейцарському проєкті. ВІДЕО

В Житомирському медичному інституті реалізовують п’ятирічний швейцарський проєкт «Реформа медичної освіти», який допомагає підготувати фахових медичних працівників. Фінансується він швейцарською стороною в сумі 5 мільйонів франків, інформує sk1.tv.

«В межах проєкту організовуються школи навчання. Де були науковці З Британії, США, Німеччини, Італії, Швейцарії. Підхід дуже цікавий, до підготовки наших викладачів. Не всі викладачі можуть попасти в цей проєкт. Оголошується конкурс і по анкетам відбирають певну категорію, аудиторію. Навчання відбувається в розрізі критичного мислення та критичного підходу. Тому. Що медик без критичного мислення не може правильно налаштувати свою роботу» — сказав ректор Житомирського медичного інституту Віктор Шатило.

Ректор Житомирського медичного інститут Віктор Шатило зазаначає, важливою в підготовці фахових медиків є практика. Саме тому в рамках проєкту планують облаштувати інститут симуляційними та тренажерними залами, де майбутні медики навчатимуться в умовах наближених до реальних критичних ситуацій.

Сьогодні в рамках швейцарського проєкту Житомирському медичному інституту передали техніку необхідну для дистанційного навчання майбутніх медиків. Це — комп’ютери, веб-камери, звукове обладнання та великі монітори.

Проєкт реалізовують в шести закладах медичної освіти України — це Харківський Національний медичний університет, Тернопільський Національний медичний університет, Буковинський державний медичний університет, Львівська медична академія, Житомирський медичний інститут та Рівненська медична академія.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#житомирський #інститут #медсестринства #швейцарський #проєкт #житомир #іноземці #медицина #житомирщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...