• Головна
  • На Житомирщині перевірили полігон ТПВ в Урочищі Ржатківка
ЕКОЛОГІЯ
16:20, 8 вересня 2020 р.
Надійне джерело

На Житомирщині перевірили полігон ТПВ в Урочищі Ржатківка

ЕКОЛОГІЯ
На Житомирщині перевірили полігон ТПВ в Урочищі Ржатківка

 Про це інформують в Державній екологічній інспекції Поліського округу.

Спеціалістами Державної екологічної інспекції Поліського округу в присутності судового експерта Житомирського відділення Київського науково – дослідного інституту судових експертиз, представника Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області проведено обстеження території полігону твердих побутових відходів, що розташований в урочищі Ржатківка на території Чижівської сільської ради Новоград – Волинського району.

Дане обстеження проведено з метою виконання постанови слідчого Новоград – Волинського відділу поліції, щодо неналежного виконання своїх службових обов’язків працівників Новоград – Волинської міської ради через несумлінне ставлення до організації та забезпечення нормальної діяльності полігону твердих побутових відходів м. Новоград – Волинський.

Під час обстеження було встановлено, що посадовими особами КП «Шляхрембуд» Новоград – Волинської міської ради допускається розвантаження та розміщення комунальних (міських) змішаних відходів, за межами спеціально підготовленої зони для безпечного захоронення відходів, а також за межами відведеної земельної ділянки для полігону твердих побутових відходів.

З метою встановлення ймовірного забруднення земель, Державною екологічною інспекцією Поліського округу проведено відбір проб ґрунтів та у разі виявлення перевищення вмісту хімічних речовин буде проведено розрахунок розміру шкоди, заподіяної внаслідок забруднення земель.

За матеріалами Державної екологічної інспекції Поліського округу

На Житомирщині перевірили полігон ТПВ в Урочищі Ржатківка, фото-1
На Житомирщині перевірили полігон ТПВ в Урочищі Ржатківка, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#екологи #полігон #тпв #житомирщина #проби #грунту #фахівці #обстеження #перевірка #житомирська #область #екологія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...