
COVID-19
14:21, 10 вересня 2020 р.
Надійне джерело
На Житомирщині через хворого на COVID-19 працівника селищна рада вже тиждень на карантині
COVID-19

У Миропільській селищній раді нещодавно підтвердилася коронавірусна інфекція в одного з працівників.
Місцевим ЗМІ у Романівському районі підтвердили у цій же селищній раді.

Поинаючи з 3 вересня 2020 року, працівники вищезгаданої установи перебувають на вимушеному карантині. А вже сьогодні, 10 вересня 2020 року, й особи, які контактували з хворою людиною, здали тести на COVID-19.
За матеріалами tvijromaniv.in.ua
Читайте також: В Житомирській області від COVID-19 померла 71-річна жінка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:04, 19 червня
10:46, 11 червня
1
00:05, Сьогодні
100